Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema. Kavani je majstor, ali majstor fudbala. Cela fudbalska godina mi propade sto se povredio na svetskom nakon sto je onako briljantno izbacio Kristinu. Jebem ti fudbal i ko ga izmisli.

Link to comment
9 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:
10 hours ago, ArleKino said:
 
Kad su to imali napadača svjetske klase? Urugvajski Higuain i argentinski Cavani to nisu.

Tvoja fiksacija njima dvojicom je spektakl. Ali svidjelo ti se ili ne, obojica jesu napadači svjetske klase. Tj, higuain je sad već u silaznoj putanji, ali apsolutno jeste bio među najboljima na svijetu. O Cavaniju da ne pričamo

 

Ma troluje Arle.

Link to comment

Napoli, izgleda, ne moze protiv Rome kuci ... cudno su i igrali. Dok je Milik bio na terenu, pokusavali su udarcima sa dvadesetak metara i pasovima. Kad je usao Mertens, poceli su da igraju na centarsuteve (narocito kad je usao i Fazio za Romu). Kad se tome doda da je Insigne odigrao mozda i najlosiju utakmicu u poslednje dve sezone, vise nije ni moglo.

 

Dzeko jeste napravio odlicnu karijeru, ali svaki put kad ga gledam ne mogu da se otmem utisku da je mogao i vise, ima apsolutno sve i zna sve, kad bi imao pola agresivnosti Suareza, bio bi nezadrziv.

Link to comment

Da je tu i Djordan iz prajma uzeli bi i 1 pallacanestro :fantom:

 

@mrdja

Dzeko ima uzasan govor tela, uglavnom izgleda kao da mu se ne igra, posebno ako su utakmice u dnevnom terminu ili ako su neatrakativni protivnici. Najozbiljnije, mislim da bese neka skroz sasava statistika, dao je nekih 70% golova za Romu nocu, il tako nesto. Ocekivao sam da zabije i sinoc Napoliju, imao je sanse, al odlucio je da se glupira i razvlaci ko zvakaca guma.

Link to comment

Ne znam šta je Džeko sa svojim manjkom prvog koraka mogao više da napravi od onog što jest. Lik je zabio minimalno 50 komada u 3 od 5 najjačih liga, bio najbolji strijelac Bundeslige i Serie A, osvajao titule sa Wolfsburgom i Cityjem, zabijao svim velikanima protiv kojih je igrao. Mancini ga je dobro zajebao forsiranjem Balotellija u vrijeme kad je Džeko bio baš u top-formi. Džeko zabije 4 gola Tottenhamu, i to na najraznovrsnije načine, a ovaj ga u idućoj utakmici ostavi na klupi.

 

Jebi ga, da je bio mrvicu brži, zvao bi se Ibrahimović ili Lewandowski i nosio devetku u Realu.

Link to comment

Vrlo zanimljiva upotreba VARa kod gola, linijski je mislio da je ofsajd ali je pustio da se igra skoro pola minuta nakon toga, i tek posle gola digao zastavicu, sto je naravno na VARu opovrgnuto jer je sve bilo cisto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...