Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lazio danas nastavio po receptu: "Tuci boraniju, puši u derbijima". 2-0 kod Parme, Lazio se solidno napromašivao. Immobile tresnuo penal baš onako seljački, k'o Scholes birvaktile protiv Reala. 4 boda više od Rome usprkos porazu u rimskom derbiju.

Link to comment

Pa Inter dosta bezidejan u napadu, da nije Ikardija škripalo bi previše. Milan sam dosta više gledao ove godine, danas veza Suso-Bona-Hakan uopšte nije funkcionisala sa Higuainom, sve su kontra radili, kad je trebalo da šutiraju oni dodavali, kad je trebalo da dodaju oni šutaju. Gatuzove izmene su opet bile besmislene, kao da je menjao čisto eto da iskoristi pravo.

Na kraju 0:0 bi bio možda i najrealniji rezultat, ali ono šta uradi ovaj na golu je za JSL.

Link to comment
Meni je utisak neverovatno loš fudbal na obe strane. Ono nije ličilo na derbi
Ne bih rekao nevjerovatno loš fudbal, ali.. Skoro. Prilično neimpresivne ekipe, s tim što inter ima neki plan, i trenera, Milan ima.. Gattusa. Inter bi trebalo da opet izbori cl jer roma, Lazio i Milan djeluju prilično nestabilno, ali su po meni daleko iza napolija, o juventusu ne vrijedi ni pričati
Link to comment

Donnarumma je bas pao, i to nije samo sad. Već godinu dana ima da je napravio korake unazad. Ne bi me čudilo sa ga Reina skine sa gola uskoro, makar na kratko

Link to comment

Ja vec od prvog kola prizivan Rejnu, bas se unazadio, osim sto ne brani ono sto bi trebalo da brani poceo je i ozbiljno da kiksa, spageti ruke fazon i kao ovo sinoc, lose pozicioniranje na nicijoj zemlji. Da ne pricam o igri nogom koja mu je tiha jeza, a Gatuzo je bas forsira ove sezone.

Link to comment

A jbg, odustao sam bio jednom pa se opet navuko posle Olimpijakosa, sad cu izgleda opet da pauziram :D 

Ono sinoc bi bilo ok da je ostalo 0:0, nismo bili bolji, a ni puno losiji, ali posle onakvog zavrsetka...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...