Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, gervasius twinkleminkleson said:

Kakav penal za Fiorentinu, šta rade sudije emoji38.png



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

To je Serija A ... ne zna se ko je idvratniji: Chiesa, Fiorentina ili italijanske sudije. Inace, meni najdrazi of ovih vecih timova ... ali sad imaju bas ljigave igrace ... najpre Hugo trazi penal kad nije bilo govora o igri rukom, onda Chiesa onako dzukacki pada, pa onda Simeone se drzi za glavu nakon kontakta sa grudima ... bas su nizerni .... niti ce njima ova tri boda znatno poboljsati sezonu, niti bi Atalanti bod mmogo doneo ... ali videti da je Enricov sin ovakvo djubre je bas razocaravajuce (i protiv Intera je bar tri puta simulirao bez kontakta)

Jadan VAR u lopovskoj ligi 😁

Link to comment

Deluje ovo kao da će smrad ipak najebati.

 

18 hours ago, John Coltrane said:

Orasi, kakav je bio rmski derbi? Jel to samo trenutak napaljenosti ili je Dabar™ ubacio u drugu?

 

Samo smo igrački kvalitetniji od njih i igrači daju dovoljno u takvim utakmicama da se to i pokaže rezultatski. Neće se bog zna šta promeniti, i dalje ćemo igrati kilavo protiv svih koji mogu da se odbrane, Dabar nume bolje od toga, to je njegov fudbal. Ali valjda se izdignemo dovoljno da dobijamo Chieva i Bologne na dalje, što bi bilo dovoljno za prvih 4. Ja ni ne tražim više za sada.

Link to comment

Bemliga, USA je zemlja u kojoj je 1 Kobi Brajant dobio po njusci. Pitanje koliko ce sve ovo imati efekta s obzirom da ovaj ne zivi i ne mora da ide u USA. A da bi bas ozbiljno najebo mislim da bi moralo da se javi jos zrtava.

Link to comment

Marotta pregovara sa Interom. Pasmater, samo nam još to fali. Pallotta reaguj!

 

Što se tiče Marotte, vredi podsetiti na leendarnu izjavu šereta Lotita od pre koju godinu, zbog koje je i popasao neku kaznu čini mi se :laugh:

 

The problem with Marotta is that he’s playing pool with one eye and counting the scores with the other

 

b84836ced1c068dd8e6904296866b87d-1307102

 

Prostakluk na stanu, ovo bi bilo značajnije za Inter od bilo kog igračkog transfera.

Link to comment

Govnarski klub. Nije da vjerujem da bi bilo koji od klubova koji su meni dragi odradio neki vrhunski posao, ali ovo je odvratno saopštenje. Otprilike, možda je silovao, al sta ima veze, veliki je profesionalac, a i nas je, svima je ovdje drag. Pi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...