Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, goofs said:

Mislis da je trebalo da hvata ono? Ja nisam skroz siguran, bilo je skoro van 5m.

Inace odlican gol, perfektan centarsut i odlicno ispraceno od strane MM, ne mogu ni jasno reci ko je glavni krivac za primljen gol, svi su po malkice krivi, i ovaj sto je pustio centarsut, i Dolaruma i Rodrigez koji je nadskocen, ali kome realno igra glavom nije jaca strana.

 

Koliko je Juventus bolji tim vidi se kad otvaraju teren nakon osvojene lopte, tako lagano i tecno ide, takve su im kretnje da njjedan pas nije rizican. Milan to kad radi je uvek fifti-fifti.

mislim da sa nj visinom mnogo bolje mora da kontrolise peterac i prostor bar do penala. pliva, tacno se vidi kod gola da ne ume da se pozicionira. centarsutevi i igra nogom su cini se problem koji ne resava

Link to comment

Da, slazem se sa tim, uopste ne gospodari svojim prostorom. Kod gola je on morao da vice RRu da mu Mandzukic ide na ledja, siguran sam da nista nije vikao. Nesiguran je mnogo, ako to popravi bice zmaj golman. Ljudi pricaju da je DeGea bio isti takav kad je bio mladji, ja se toga nesto ne secam.

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Ljudi pricaju da je DeGea bio isti takav kad je bio mladji, ja se toga nesto ne secam.

 

De Gea je bukvalno sam izgubio titulu Unitedu 2011-12 jer nije vladao prostorom. Nakon pet godina Van der Sara koji je carevao u svom šesnaestercu De Gea je bio težak downgrade Unitedovoj odbrani koja je usto bila duže vrijeme bez Vidića.

Link to comment

To je verovatno posledica toga sto je jos uvek klinjo i izgubio je pouzdanje. E sad sta rade s njim tamo u klubu, ne znam, oni bi trebalo da mu pomognu da to prevazidje. Mislim da su ga i navijaci uzeli na zub posle onih pizdarija od prosle godine, sto takodje ne pomaze jer mu ne prastaju greske, a ima ih.

Link to comment
Just now, ArleKino said:

 

De Gea je bukvalno sam izgubio titulu Unitedu 2011-12 jer nije vladao prostorom. Nakon pet godina Van der Sara koji je carevao u svom šesnaestercu De Gea je bio težak downgrade Unitedovoj odbrani koja je usto bila duže vrijeme bez Vidića.

 

Eto :D znaci jos samo pet godina mucenja za Milan i bice dobri (i onda ce ovaj da ode u neki Real).

Link to comment

SMS navodno (vec) u Interu sledece sezone™
Kroati ce ga poje(b)sti tamo ako ne dovede i brata.

Naci sace za par nedelja opet prica o MU, RM i 100-200M

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Mislim, nije neko iznenadjenje da je napuljski filmadžija lud ko bicikla i da njegov klub baš i nije oličenje stila i klase, ali ovo je baš dno i za takve nikakve standarde. Jezivošć.

 

 

Numem sa telefona da uredim da se vidi ceo thread kako treba, ali preporučujem da se pročita i vidi kakav je epski ološ u pitanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...