Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Спурси су тежак крш, мислио сам да добијају ово рутински а ништа нису успели да ураде за 90 минута.

Link to comment

Ovde nista nije bilo na nivou polufinala pocev od same utakmice pa do mrtvog ambijenta. Inace mi se stadion ne svidja iz ugla tv posmatraca, nema harizmu i ne odudra od ostalih novih stadiona. 

1 minute ago, Miljenko said:

U odnosu na Standard koji Ajax forsira ove sezone, ovo je bilo prilicno dosadno. Cudi me ovako oprezna igra. Protiv dosta tezih rivala su pravili puno sansi.

Ovo im je prvi put da oni imaju rezultat, do sada su ga jurili. Valjda u revansu ne odluce da taktiziraju. 

Link to comment
Just now, 189- said:

kakav bedak sto gledamo ovaj nesretni tottenham umesto cityja.

 

Kada god autsajder prodje u nekom kup takmicenju jaceg protivnika, to je skoro uvek po tesku cenu - umor, kartoni... itd. Nista novo u svetu fudbala, sto ne umanjuje zasluzenost Totenhema.

Link to comment

Budite pravedni prema Totteu, ipak su bez Kejna i Sona. 

Ajax odigrao perfektno, rani gol kao hladan tus, posle toga kontrapresing da se lopta otera od svog gola i u drugom totalno umrtvljen mec, pa i tako su mogli do drugog gola (Neresova stativa). 

Protiv Juvea i Reala im je trebala lucidnost, brza kontra, magija, inspiracija pojedinca - u ovoj fazi je i kalkulisanje dobo doslo, preveliki ulog je u pitanju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...