Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Just now, Bogotac said:

Bunker,Wajnaldum da cuva Mesija,striktno,Firmino je inace spreman za utakmicu.Milner je bas ofanzivan u pm.

Birao je, kapiram, najbrze i najspremnije koje ima, da zada tempo Barseloni. Klopara oce da udje u jurcanje.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, radnik said:

Da, malo defanzivnije, ja ocekivao Origija. 

Zajebavaš? Nema šanse da bi pustio bilokoga u napad, ko nisu ova trojica...U ovakvoj utakmici Klopp bi uvek pre  ubacio nekog od 5 veznjaka iz rotacije, nego Origija...

 

@John Coltrane

 

Šaćiri ne igra u odbrani onako kako Klop traži... Salah se može istrpeti, još jedan sličan, teško...

Link to comment
Just now, JohnnyD said:

Birao je, kapiram, najbrze i najspremnije koje ima, da zada tempo Barseloni. Klopara oce da udje u jurcanje.

I zato je odabrao Milnera koji ni kad je bio mlad nije bio nešto strašno brz, a tek sad?

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Šaćiri ne igra u odbrani onako kako Klop traži... Salah se može istrpeti, još jedan sličan, teško...

 

Sta ce vam odbrana, kad imate tako dobar napad¿:fantom:

Link to comment

@radisa

 

Nemoj me jebati sa odbranom, odjednom ga je zalepio za klupu (tamo negde u februaru) i to je to. Misim ja sam se zezao da ga je Buvac ucenio "ili ja ili Saciri" ali definitivno ima nesto. Na kraju krajeva Klop ga je i doveo, nije "nasledjen" igrac.

Link to comment

Ja tek sad videh odbranu, Gomez a nema TAA ...da li ce biti bek ili se igra sa 3CD???? Mozda 3 stopera, Robertson i Milner bekovi, 3 def vezna i 2 napadaca ili 4-4-2??? Dok ne pocne nista ....

Link to comment

Kakav Wijnaldum kao levokrilni flaster, šta pričate ljudi?

 

Igrala je ova postava i ranije, Keita izigrava tog polulevog SS, Mane uleti u sredinu, Salah i dalje desno. U principu napred može ko gde hoće, ali odbranu igraju svi osim Salaha.

 

1 hour ago, copkillah said:

Barsina odbrana je mnjeh, Liverpulova je sjajna. Barsa ima jaču sredinu, dok je napad

 

Ja nešto nisam ubeđen da će izdominirati na sredini, ako Klopp bude imao muda da pritisne. Busquets vs. gegenpress bi moglo da bude zanimljivo. 

 

Nisam optimista, naravno, ali nije baš ni da očekujem katastrofu.

 

Link to comment

Lineker, naravno, koristi priliku da se "osvrne" na Belami vs. Rise dok idu golovi protiv Barse, a gost mu je Luis Garsija.  Ovaj se pravi Englez™

Link to comment
4 minutes ago, radnik said:

Mozda 3 stopera, Robertson i Milner bekovi, 3 def vezna i 2 napadaca

 

Tastaturu pregrizo. Nije isključeno da Milner igra umesto Hendersona da bi pomagao Gomezu, ali nešto sumnjam da se najviše plaše Kukija po toj strani.

Link to comment
7 minutes ago, Majo said:

Vini se ucutao, ne sluti na dobro.

 

Ja najviše kenjam kad slutim na loše, tako da... od mene dosta za večeras, odoh da gledam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...