Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Ovo bi trebala biti bas interesantna utakmica, steta sto moram da radim.

Rekao bih da je svaki scenario moguc. I nereseno i pobeda (cak ubedljiva) bilo kojeg od ova dva tima.

I jedni i drugi su u pristojnoj formi, a cini se da se oba trenera spremaju za veliki broj tvrdih duela pa su prednost dobili Gomez i Vidal. Artur je takticki puno bolji od Cileanca, ali sve radi pomalo sporije, a kako je Buskets vec prespor, ni Rakitic nije neki duel igrac, jasno je da se Valverde plasi presing igre.

Steta sto Firmino ne igra.

Mislim da je Sansa Liverpoola u fizickoj igri njihovog veznog reda ... mogli bi lako od osvajaju lopte i daju ih brzim Maneu i Salahu (mada bas i nisu neki paseri). Pike i Lengel se odlicno postavljaju, ali su dosta spori.

S druge strane, sansa Barce je u malom broju utakmica Gomeza, Alba i Coutinho bi tu mogli puno da urade. Mali problem bi mogle biti i situacjie u kojima Mesi krene s loptom dijagonalno ... pretpostavljam da ce Suarez otvarati taj prostor i pokusavati skloniti VVD, jer Matip ne bi imao velike sanse ostavljen 1-1 sa Argentincem ... i to ce morati Liverpoolova sredina puno da radi, Keita ce morati konstantno da se vraca.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bas se vidi kako je Suarez izgubio na brzini, vuce mu se dupe dok trci. :D Kereci mentalitet je tu, ali telo nije. 

Link to comment

Keita mora napolje.

Niko da pomene eventualni penal Matipa. Za mene kao velikog protivnika pensla za svaku ruku ... situcija je 50:50. Pravi pokret ka lopti, jeste blizu ali ....

Link to comment

Neočekivano dosta poseda ima Livdža. Deluje kao da će da umuljaju bar jedan gol večeras. AcaStop se loži da je ono penal za Barsu :isuse:

Link to comment

KOd prvog prodora Salaha na utakmici, mialim da je bila slična situacija sa rukom, ali niko nije ništa rekao, niti je reprizirano... Voleo bh to da vidim još jednom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...