Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Just now, kobni zelaya said:

Odavno nisam video da neko ovoliko loše šutira kao Turci u drugom poluvremenu.

 

Jesmo ih izgazili odbranom, ali stvarno je teško provaliti dal je to što su ovi baš krš ili pomalo od oba

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve čekam momenat kad će postati jasno zašto je Faye celu karijeru po opskurnim grčkim klubovima, ali taj trenutak nikako da dođe.

 

Neverovatan ubod.

 

 

Link to comment
41 minutes ago, Ivo Petović said:

Sve čekam momenat kad će postati jasno zašto je Faye celu karijeru po opskurnim grčkim klubovima, ali taj trenutak nikako da dođe.

 

Neverovatan ubod.

 

 

 

Moramo i da platimo jednoj grupi od par hiljada navijaca da se dernja svaku utakmicu ako hocemo ovakvog Berona i ubuduce, primio se na publiku kao klinac. 16 poena, 7 skokova, 5 asistencija, minimalna potrosnja lopti, tip-top partija. Kako se obradovao na 30 razlike kad je igrac kojeg je cuvao napravio korake, kao da je bio napad za titulu.:laugh:

Link to comment
1 hour ago, Garnirung said:

 

Jesmo ih izgazili odbranom, ali stvarno je teško provaliti dal je to što su ovi baš krš ili pomalo od oba

 

Oni su baš krš, pored njih čak se ni filip nije posebno izdvajao na terenu kao nekošarkaš pošto ih je bilo tušta i tma u gostujućem timu. Jedva čekam da se dogodine vratimo u evroligu, nakon 5 godina gledanja evrolige teško je gledati ovo.

Link to comment

kad bi se najverniji uzeli u pamet pa stvarno pomogli ovom timu pravim navijanjem bilo bi jos i dobro

stranci su se nalozili samo tako, pogledah izjavu Odza, hahahah kakva reakcija na navijanje, umro sam od smeha

ne mozes da ga ne volis, car

 

nije Galata bas toliki krs, ima nesto i do nase odbrane s obzirom da im je na poslednjih 5 utakmica pre ove prosek poena preko 80

a danas su dali samo 57

ni covic nije bas toliko brljao, imao je cak i onu jednu dobru odbranu kad se Kuzmanovic odusevio

Link to comment

Da, večeras je bila najbolja atmosfera na nekoj kkcz utakmici na kojoj sam ja prisustvovao, a gledao sam ih uživo, brat bratu, bar 300. Sve vreme navijanje u ritmu, pevanje i tapšanje, sa minimalno nekog retardiranog skandiranja. Šteta što to ne može češće tako.

Link to comment
20 hours ago, Garnirung said:

 

Jesmo ih izgazili odbranom, ali stvarno je teško provaliti dal je to što su ovi baš krš ili pomalo od oba

 

Mene je baš iznenadila njihova nemoć, naročito nemoć Harissona, koji je igrač sa pedigreom. Jedino su August i Webster malo pokazali zube. Turski deo tima neprimetan. Klobučar standardno neprimetan. :)

Link to comment

i jbt kolika smo mi  sirotinja, igokea dovodi lataviusa, partizani ce izrotirati 20 igraca za nepuna dva meseca, a mi ne mozemo ni mucenog pilipa da se resimo..

 

lm, mi ako hocemo da budemo konkurentni za titulu, prva stvar je da se katuje pilip.

Link to comment
Just now, Shaq said:

i jbt kolika smo mi  sirotinja, igokea dovodi lataviusa, partizani ce izrotirati 20 igraca za nepuna dva meseca, a mi ne mozemo ni mucenog pilipa da se resimo..

 

lm, mi ako hocemo da budemo konkurentni za titulu, prva stvar je da se katuje pilip.

 

Ne lozi se na ovu sezonu preterano, napisao sam jos pre mesec dana da ove godine dva partijsko-drzavna projekta iz Podgorice i Beograda, Milova Buducnost i Vucicev Partizan, ima da se bore za titulu u ABA ligi i Evroligu. Mora malo da se rotira na vrhu, jebi ga, par godina ovamo par godina tamo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...