Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

23 minutes ago, harper said:

 

Na tim pozicijama je doveden samo Perperoglu koji kod nas igra i cetvorku, svi ostali su iz prosle godine. Mozda bi Davidovac i Radanov vise da provedu na poziciji dva, ionako su nam back-up Beronu uglavnom nominalna niska krila. Nenadic je po profilu tacno 1-2 igrac kakav nam fali ali ne igra, onih 20 sekundi koliko ga je Tomic jednom pustio da igra izgleda su mu odredili sudbinu za ovu sezonu. U svakom slucaju celavi govnar mora napolje, onda ce bar jedan igrac manje da se hladi u trenerci.

Nisam video kod Nenadica taj kvalitet za pokrivanje pozicije 1. Nebitno koliko je igrao, po njegovoj tehnici i brzini se vidi da bi to bilo krpljenje. Kao i svakog od ostalih igraca sa pozicija 2/3 u ovom timu. Covic jeste jedini rezervni plej u ovoj Zvezdi. Ja stvarno nemam problem sto to ne igraju Baron ili Nenadic ili Radanov ili Davidovac, niko od njih to ne treba da igra. Problem je sto je to jedina pozicija koja nije pokrivena sa bar dva adekvatna igraca, a najteza je pozicija za pokrpiti.

Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

Nisam video kod Nenadica taj kvalitet za pokrivanje pozicije 1. Nebitno koliko je igrao, po njegovoj tehnici i brzini se vidi da bi to bilo krpljenje. Kao i svakog od ostalih igraca sa pozicija 2/3 u ovom timu. Covic jeste jedini rezervni plej u ovoj Zvezdi. Ja stvarno nemam problem sto to ne igraju Baron ili Nenadic ili Radanov ili Davidovac, niko od njih to ne treba da igra. Problem je sto je to jedina pozicija koja nije pokrivena sa bar dva adekvatna igraca, a najteza je pozicija za pokrpiti.

 

Videli smo taj kvalitet na jedinoj utakmici koju je igrao, u Superkupu protiv Buducnosti. Nije da na toj poziciji treba da zameni normalnog igraca vec tatinog debila, ako vec nema para za nekog drugog.

Link to comment

Pa naravno, činjenica da je gnom ostavljen kao jedina opcija za igranje pleja mimo raglanda je udruženi zločinački poduhvat gazde i tomića. Kod radonje je svaki rezervni plej bio bolji igrač nego što je to sada glavni plej. Znao je koliko je to bitna pozicija. Npr u poslednjoj sezoni je imao jovića, voltersa + dženkinsa koji je to mogao da igra, a dozvolio je sebi da krpi neke druge pozicije. Ovo sada je van pameti

Link to comment

Sreca da smo veceras igrali protiv filijale, bili smo zreli za poraz ko god drugi da nam je izasao. Pored standardnog utiska nedelje da ono malo celavo govno uopste igra veceras je glavni utisak bila igra centara koji su izgleda sinoc zajedno bili na nekoj teskoj pijanci.

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Videli smo taj kvalitet na jedinoj utakmici koju je igrao, u Superkupu protiv Buducnosti. Nije da na toj poziciji treba da zameni normalnog igraca vec tatinog debila, ako vec nema para za nekog drugog.

videli smo u pripremnom mecu gde je odigrao na faktor iznenadjenja i motivacije. nema iole ozbiljnog trenera koji nece moci da ga uvede u problem u organizaciji, sto se i pokazalo  onim kratkim stintovima koji su sledili posle te utakmice. nije njegov problem neiskustva ili nedostatka utakmica, on nema potrebnu tehnik za tu poziciju, ono sto je osnovno da ima. lepo je resiti se nepotizma, ali ne mislim da je ikakvo resenje menjati jednog neupotrebljivog igraca drugim. 

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

videli smo u pripremnom mecu gde je odigrao na faktor iznenadjenja i motivacije. nema iole ozbiljnog trenera koji nece moci da ga uvede u problem u organizaciji, sto se i pokazalo  onim kratkim stintovima koji su sledili posle te utakmice. nije njegov problem neiskustva ili nedostatka utakmica, on nema potrebnu tehnik za tu poziciju, ono sto je osnovno da ima. lepo je resiti se nepotizma, ali ne mislim da je ikakvo resenje menjati jednog neupotrebljivog igraca drugim. 

 

Kojim kratkim stintovima? Onaj jedan od nepunog minuta? Ne sumnjam ja da si u pravu ali bih voleo da vidim te stintove pa da sam zakljucim, ovako ce da ga izvede na teren posle hladjenja od dva meseca i sta onda da ocekujemo od njega. Naravno da bi nam dobro dosao neki krsteni plej umesto celavog govna ali kako nam ekipa trenutno izgleda ne bi me zacudilo da su vec malo utanjili novcanici i za ovaj tim koji nam trenutno igra. Pa i ovaj Rebec koji je bio katastrofalan veceras bio bi bolje resenje od celavog govnara, bar moze povremeno da ga usere sut.

Link to comment

I Davidovac je prošle godine igrao uspešno rezervnog pleja dok nismo doveli Enisa. Uleteo je neplanirano, jer je Radičević rso. Ima mnogo načina na koje može da se zameni Čović, samo treba želeti. :)

Link to comment

Ima mnogo nacina, ali i dalje ni jedan efikasniji od adekvatne selekcije rostera. Mislim, roster je planiran tako da Filip mora da igra, moze sad da se ubaci neko na njegovo mesto i da pokaze da ne moze, i opet ce se otvoriti mesto za Filipa. Sa druge strane, na 2/3 imamo nekih 7 igraca od kojih cetvorica mladjih domacih kojima treba neki prostor, a neminovno ga nece imati dovoljno. 

Link to comment

Једина шанса да заменимо филипа јесте да уђемо у серију лоших резултата и да добије звиждуке у хали.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...