Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

jankovicu su kasnile plate i iskoristio je opciju za raskid. to sto mu je na kraju sve placeno, nema veze. u trenutku kada je trazio raskid mu se dugovalo. sve ostalo su coviceve lazi i pokusaj muljanja preko arbitraze KSSa. coviceve gluposti  i maltretiranja koje je jankovic trpio su nas kostale obestecenja. nema jankovic sekunde krivice u ovom haosu, a posebno je jadno sto iste one budale sto su krive za njegov odlazak sada spinuju u pricu o safetu i slicne budalastine. zajebi to zlo.

 

a ovaj klinac za koga su do juce culi samo oni retki koji prate mladje kategorije je sada, maltene, novi luka doncic, samo zato sto je iz partizana presao kod nas.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eee, mi da doguramo do nivoa Jovića, nekog od tih klinaca, pa da pevamo :laugh:

A pod mi, mislim na srpsku košarku.

Meni je Uskoković izgledao fino prošle godine, i u FMPu i na under turniru, al sjeba ga povreda

Link to comment

van svakog racionalnog shvatanja mi je da nekom ko je pogledao 2 kosarske utakmice i zivotu, treba da se objasnjava problematika slucaja u vezi sa beskorisnim midjitom kao i da se neko iscudjava dal je moguce da neko moze da usere utakmicu za 3 minuta..

 

prvo, u fizickom smislu je katastrofa, nizak, kratke ruke, masan bez i jednog misica, sporiji od npr lalica koji je visi od njega 40 cm i tezi jedno 60kg..

 

u kosarkaskom smislu, glup ko qrtaz, nema hertza, a ovo sto igra u napadu, moze i random navijac sa tribine koji nije takao loptu jedno 5+ godina…

problem mu je i da prenese loptu preko pola, a o organizaciji napada aka tapkam loptu 15 sekundi, pa dodam saigracu na metar udaljenosti da sutira preko ruke sa 7m, sta reci..

to sto svaku 3 utakmicu skupi kao par asista, prvenstveno sto baca la-upove oju, moze i sasa matic…

a sto je najcrnje, i tu je katastrofa, iako ulazi na +20 i igra protiv boranija ekipa, nema pozitivan index…

tek da ne govorim, sto u odbrani po dva nasa igraca moraju da ga krpe™, sto otvara masu prostora protivnicima, al to obican svet™ mozda dosad nije primetio posto smo i igrali sa chupa chups protivnicima..

 

ali ni to nije sve, zbog njegovih 5-10 black out minuta na svakoj utakmici, svaku utakmicu van 12 mora biti davidovac/dobric..  

 

ali ima jos, cak ni pare nisu problem, i bez para i nekog novog pleja, mi imamo 3 igraca za tu poziciju korisnija od njega radanov/nenadic/davidovac.. ali zbog  govanceta,  od njih troje + dobric, dvojica moraju biti van 12..

 

ili sto bi se reklo, long story short, jedan raspali vrabac koji nema nike veze sa kecom, bi bio korisniji od govanceta..

 

o sinocnjem porazu kao porazu, koga boli pisa..

najnebitniji poraz u sezoni, gubili bi i bez govanceta, nemoguce je sve dobiti, ali sa njim mi u svaku utakmicu ulazimo sa jednom vezanom nogom, a zbog cega?!

Zbog dva sujetna i neizivljena idiota… nek mu tata kupi kafic, i nek covek uziva sa porodicom umesto sto pokusava da glumi kao zivot  nekog kosarkasa i da jede dzigericu stotinama hiljada ljubitelja crveno bele boje. :coffee:

Link to comment

Super post, jedino što si nekako zaboravio da spomeneš i legendu grčke košarke na klupi.

Ako se već sere po Čovićima neka i ovaj primi svoju kofu govana.

 

Link to comment
1 hour ago, Apollo Creed said:

Super post, jedino što si nekako zaboravio da spomeneš i legendu grčke košarke na klupi.

Ako se već sere po Čovićima neka i ovaj primi svoju kofu govana.

 

 

Mislis na Perperogulua? Covek je odigrao dve lose utakmice zaredom, pre toga je bio jedan od najboljih igraca tima i na par utakmica nam je odrzao vodu iznad glave. Smesno je stavljati njega i ovog rekreativca, koji od kosarke ima samo zelju da je igra iako ne ume, u istu recenicu. Svaki igrac na svetu ume da podbaci, Filip Covic je podbacaj himself.

Link to comment
Just now, harper said:

 

Tomic je odlican trener, nije mi palo na pamet da to neko moze da spori.

 

Ako je odličan trener-šta će mu Čović u timu?

Link to comment
1 minute ago, Apollo Creed said:

 

Ako je odličan trener-šta će mu Čović u timu?

 

Nemam pojma. Govorim o strucnom aspektu, ne znam sta se desava u klubu i kakve aranzmane je Tomic pravio sa Covicem. Ako je verovati nekim pricama mi nemamo para da zakrpimo ni ovaj roster, kamoli da dovedemo nekog ozbiljnijeg igraca. Bode to oci i meni, pisao sam sto puta, ali ko zna sta je razlog zbog toga sto je retard u ekipi.

Link to comment
2 hours ago, Apollo Creed said:

Super post, jedino što si nekako zaboravio da spomeneš i legendu grčke košarke na klupi.

Ako se već sere po Čovićima neka i ovaj primi svoju kofu govana.

 

mozda sam ga preskocio ovde, al pogledaj unazad nekoliko strana, videces da sam svaku utakmicu i njega prozivao..

on je za mene kvazi trener, jer svako ko dopusta tatinog sina u rosteru, ne moze se nazvati trenerom...

a dal ima potencijala da postane ozbiljan trener, to je vec druga tema, al jednostavno pristajanje na tatinog sina u rosteru, koji apsolutno nema nikakav kvalitet, automatski ga diskvalifijuje od naziva trener in my eyes.. :coffee:

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Nemam pojma. Govorim o strucnom aspektu, ne znam sta se desava u klubu i kakve aranzmane je Tomic pravio sa Covicem. Ako je verovati nekim pricama mi nemamo para da zakrpimo ni ovaj roster, kamoli da dovedemo nekog ozbiljnijeg igraca. Bode to oci i meni, pisao sam sto puta, ali ko zna sta je razlog zbog toga sto je retard u ekipi.

 

ali ko zna sta je razlog zbog toga sto je retard u ekipi.:laugh:

Budimo ozbiljni.

Suština je da se ovde danima i nedeljama istovaruju kofe govana po Čoviću jr., dok je pak Tomić odličan trener. Ako već ne znamo razlog što je Čović u 12, zasigurno znamo razlog ko je jedini zaslužan za to da isti dobija xy minuta na parketu.

 

5 minutes ago, Shaq said:

mozda sam ga preskocio ovde, al pogledaj unazad nekoliko strana, videces da sam svaku utakmicu i njega prozivao..

on je za mene kvazi trener, jer svako ko dopusta tatinog sina u rosteru, ne moze se nazvati trenerom...

a dal ima potencijala da postane ozbiljan trener, to je vec druga tema, al jednostavno pristajanje na tatinog sina u rosteru, koji apsolutno nema nikakav kvalitet, automatski ga diskvalifijuje od naziva trener in my eyes.. :coffee:

 

Ok, ovo je već daleko bolje.:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...