Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

lm, voleo bi da mi kvazi trener kojem su usta toliko pune odbrane, objasni kako se tu uklapa mali govnarko?

da se razumemo, postoji tona igraca koji nemaju veze sa odbranom, al opet il imaju duge ruke, il samom visinom smetaju™ il znaju da citaju prostor™ itd..

u slucaju malog govnarka nemamo apsolutno nista od toga, kratke ruke, spore noge, visina metar i glavic, a tek glup ko qrtaz da bi mogao da cuva prostor u timskoj odbrani..

daklem o cemu se tu radi, treneru kvazi?! :coffee:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

36 minutes ago, Segundo said:

Pominje se Zoran Dragic kao potencijalno pojačanje.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

 

Sta ce nam Dragic? Pravimo ekipu od 12 igraca na pozicijama dva i tri? Beron, Lazic, Nenadic, Dobric, Davidovac, Radanov, Perperoglu, Keselj i Dragic. 'Ladno bismo mogli 40 minuta da peglamo a da niko ne predje 25 minuta.:laugh:

Link to comment

kakav bre dragic, na stranu sto nema novaca, i sto nam ni ne treba...

covek valjda postavio sliku svog klinca u zvezdinom dresu, a bolumenta sa obe strane se primila..

nismo mi partizan, pa da nakon svakog poraza dovodimo po jednog igraca a kamoli trenera od 500k(brez bonusa) :coffee:

Edited by Shaq
Link to comment

Ima vec 10ak dana kako sam cuo da smo u pregovoru sa Dragicem.

Obzirom da Tomic ne racuna ozbiljno na Davidovca, Nenadica, Dobrica i Radanova ima logike da se dovede Dragic.

Jos ako ce dolaskom Dragica da se smanji minutaza Lazicu ja sam za.

 

Domaci igrac, dobar defanzivac, jeftin.

Link to comment
1 hour ago, Banjo said:

Obzirom da Tomic ne racuna ozbiljno na Davidovca, Nenadica, Dobrica i Radanova ima logike da se dovede Dragic.

Jos ako ce dolaskom Dragica da se smanji minutaza Lazicu ja sam za.

 

 

:laugh:

Link to comment
4 hours ago, Banjo said:

Ima vec 10ak dana kako sam cuo da smo u pregovoru sa Dragicem.

Obzirom da Tomic ne racuna ozbiljno na Davidovca, Nenadica, Dobrica i Radanova ima logike da se dovede Dragic.

Jos ako ce dolaskom Dragica da se smanji minutaza Lazicu ja sam za.

 

Domaci igrac, dobar defanzivac, jeftin.

ne znam gde se to moglo cuti, al dovoljna je zdrava logika da se od starta odbaci ta glupa informacija..

kao sto rekoh, nema se novaca ni za ove sto su tu..

pozicija 2-3 nam je poslednja koja nam treba..

a dragic u ovom momentu tesko da je upotrebljiviji igrac od dobrica/davidovca, koji se i onako iz utakmice u utakmice smenjuju van 12..

:coffee:

Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

:laugh:

Jeste smesno ali je tako. Baron igra 35 minuta po mecu. Mi na papiru imamo dosta igraca na pozicijama 2-3  ali se na njih ocigledno ne racuna ozbiljno

Link to comment
23 minutes ago, Banjo said:

Jeste smesno ali je tako. Baron igra 35 minuta po mecu. Mi na papiru imamo dosta igraca na pozicijama 2-3  ali se na njih ocigledno ne racuna ozbiljno

 

Malo ga pretera al ne mnogo, Baron u Evrokupu  igrao do sada u proseku 31,5 minuta (sto mi stvarno nije delovalo tako iako sam gledao sve tekme)  U ABA dosta manje, tu je oko 19 min po mecu...

 

Davidovac i Dobric su imali vec sasvim dobre partije na EL nivou i ne vidim u kom univerzumu se na njih ne racuna?!? To sto nisu dramaticno napredovali bih pre trazio kod trenera Alimpijevica i sada Tomica. Dobro, sezona je dugacka pa ce se videti kako i sta ce na kraju da izgleda.. 

 

Samo Tomic ima za pocetak veliki minus zbog tatinog malog i cak ako bi krenuli od najpozitivnijeg, a to bi bilo da Tomic "ozbiljno" misli da iz njega moze da izvuce bilo sta pozitivno za tim od doticnog. (a moze, jbg, npr da dodaje peskire tokom tajm out-a, vrh, nema dalje, lol)

Ako je tako, onda ocito nema pojma o kosarci, znaci, napravio je dil sa tatom, dobio da vodi Zvezdu sa malim pa makar kostalo uspeh tima...

Edited by assignment
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...