Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

vesic i neke rusevine i razvaline oko njega, vrlo karakteristicna slika, dosao je i pionir na red. rip pionir. ostoja je na vreme pobegao u arenu

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, theanswer said:

onda je bukvalno pitanje vremena kad će neko poginuti. 

 

neka to bude vesara pa da otvaramo šampanjac

 

Link to comment
vesic i neke rusevine i razvaline oko njega, vrlo karakteristicna slika, dosao je i pionir na red. rip pionir. ostoja je na vreme pobegao u arenu


Iskusno smo vas ostavili u Pioniru, Ostoja imao insajd info
Link to comment

Kad pogledaš pažljivo sliku, baš se ono nameće samo od sebe, prirodno okruženje. Ko na času biologije u petom razredu.

Link to comment
17 hours ago, simple red white said:

Čaga se vesara dohvati to garant propada, bojim se urušavanja Pionira nakon renoviranja (pa i da se uruši  nije neki problem ali da niko ne bude u njoj)...

 

 

Sto bi nas narod rekao i cekic bi pokvario debicina vesic i siguran sam da hoce.

Veci je problem sto oni sada seru o nekim radovima.Parekt u pioniru se i do sada redovno menjao i sredjivao,isti je slucaj i sa svlacionicama i jos mnogim stvarima.Generalno zaist aje veliki problem ventilacija u pioniru i to je problem sa njenom dotrajaloscu.Ovo ce verovatno biti kozmeticko sminkanje i nista vise.

Link to comment

pa eto srece da je kozmeticko sminkanje

ukrala bi se neka lova i tu bi bio kraj problema

ovi planiraju prosirivati tribine, tako sto ce valjda iza koseva dodati jos jednu etazu

boga pitaj kako ce sama ta konstrukcija biti uradjena, a druga stvar je da li bezbednosno hala moze podneti dodatnih hiljadu, dve ljudi (ulazi, pozar itd)

 

pricao je bakic nesto i o ventilaciji

sve te starije zgrade imaju uradjenu ventilaciju

Link to comment

za dva miliona evra u pioniru i ne mozes nista drugo uraditi nego ga usminkati. novi parket, nove stolice, novi kosevi, eventualno neko sredjivanje fasade i krecenje, mozda one stepenice da neko ne bi poginuo kad padne sneg i to je to. kakva crna klima kakvi bakraci u tom budzetu a za 8 hiljada ljudi.

Link to comment

jebem li ga, 2 miliona evra nije bas mala para

ove nove hale poslednjih 10ak godina kraljevo, zrenjanin od po oko 3000 mesta su kostale 5,6 miliona 

Link to comment

sad vidim da pominju samo nove "teleskopske tribine" to je ono na izvlacenje, na snimku koji je neko kacio i viid se da su stare vec sjebali

ali sam prilicno siguran da sam video negde i rendere sa jos jednim nivoem dodatnih tribina iznad postojecih iza koseva

 

valjda su onda odustali od toga, deluje prilicno suludo

 

mada, samo to povecanje kapaciteta "zamenom sedista" je budalastina

stalno se ide u smeru veceg komfora, sta oni planiraju da dodatno sabiju gledaoce na onim ionako strmim tribinama?

Link to comment
42 minutes ago, pbg12345 said:

sad vidim da pominju samo nove "teleskopske tribine" to je ono na izvlacenje, na snimku koji je neko kacio i viid se da su stare vec sjebali

ali sam prilicno siguran da sam video negde i rendere sa jos jednim nivoem dodatnih tribina iznad postojecih iza koseva

 

valjda su onda odustali od toga, deluje prilicno suludo

 

mada, samo to povecanje kapaciteta "zamenom sedista" je budalastina

stalno se ide u smeru veceg komfora, sta oni planiraju da dodatno sabiju gledaoce na onim ionako strmim tribinama?

U Areni su teleskopske tribine (donji prsten). To nije loše rešenje ono što kod mene stvara zebnju jeste da tu brka svoje ćevapčiće vesić.

Link to comment

?

mislim da se ne razumemo

te tribine su postojale i do sad, izvlace ih po potrebi u zavisnosti koje desavanje je u hali

njih svakako menjaju

 

ono sto mene buni gde dobijaju ta nova mesta do 8000

nesto planiraju dobiti zamenom sedista, a ponavljam vidjao sam negde rendere sa tim novim tribinama iza koseva, ne znam da li se od toga odustalo

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...