Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, harper said:

Sad odgledao zavrsnicu. Cisti koraci Berona, pun trokorak.

 

Pa dobro,svi smo znali da ćemo ih brutalno pokrasti.:fantom:

Link to comment

Koraci ko kuca, hala koja prokisnjava, falila je samo jos bradata zena da cirkus od takmicenja bude kompletan. Dobro je da je zavrseno.

Link to comment

Osecanja su pomesana. Svakako sam bio siguran da dobijamo ovu seriju jer je u plej ofu Abe izgradjen karakter koji ne bi dopustio poraz u petoj, ovako smo procerdali Drobnjakovu trojku i dali ovima povod da nastave da guslaju.
Kontam da su na kraju svi zadovoljni po necim i sto je mucenje zavrseno. Kao sto sam vec pisao najbolje bi bilo prvenstvo prebaciti na prvu trecinu sezone a Abu na ostale 2. Time bi sezona imala normalan tok, od manje bitnog ka visem a i bilo bi vise publike u prvenstvu jer bi se nove ekipe u njemu prezentovale navijacima.

Link to comment

Nisam pogledao ni jednu utakmicu, ali mogu da zakljucim da je pobedila bolja ekipa uprkos ociglednim udruzenim naporima vlasti, sudija i kosarkaskog saveza da se protivniku pokloni titula.

 

A sad mozemo da odmorimo malo.

Link to comment
8 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Pa dobro,svi smo znali da ćemo ih brutalno pokrasti.:fantom:

 

Jebes ti to, ovo je sranje. Ne resava se titula u bilo kojoj ligi ociglednom sudijskom greskom. Boli me vrsnjak za KK Partizan i njegove navijace ali igraci koji su igrali celu utakmicu za pobedu jednostavno ne zasluzuju da ovako izgube mec. Ni Partizanovi, ni bilo koji drugi. Dovoljno je da se setim kako sam se osecao 2010. u Turskoj kad smo primili kos iz auta i ispali pa da mi bude zao igraca koji su izgubili utakmicu na ovakav nacin.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...