Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

to su coviceve i bokanove reci

 

Sudeci po ovome sto se desava u Pioniru trenutno izgleda da je ucenik prevazisao ucitelja da bi ucitelj prevazisao ucenika. Tesko ce ovo biti odigrano uopste.

Link to comment
3 minutes ago, BarryWhite said:

Ovde bi delegat trebao da isprazni halu i da se završi meč pred praznin tribinama. Jeste da sam dao 1500 dinara za kartu ali ovo je van svake pameti.

Ko te jebe kad nisi uzeo sezonsku:bee::D

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

a sta se desava?

isto sto i u pg, samo sto smo mi tada ispali glupi i nismo napustili teren, a futura jeste

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

a sta se desava?

 

Budućnost u svlačionici dočekana na albanskom jeziku, kamermani uključeni u provociranje igrača, to je bio početak ako sam shvatio.

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

a sta se desava?

 

Desava se grupa mandrila s topovskim uradima i odlomljenim stolicama i zandarmerija koja je glavom van utakmice.:D

 

Covic nasao nacin da izgubi i ovu seriju - za zelenim stolom. Osecam da ce pet minuta pre utakmice da se obrati navijacima i pozove na fer i korektno navijanje, racnajuci da je postupak zastrasivanja zavrsen.

Link to comment

Najbolje bi rešenje bilo izbacti i jedne i druge i pustiti jedini normalan tim u Top4 da bude prvak, Cedevitu...

 

Ovo nema nikakvog smisla...

Link to comment
4 minutes ago, Nikola77 said:

Ko te jebe kad nisi uzeo sezonsku:bee::D

Ma ovo mi je druga utakmica ova sezone u Pioniru, prva je bila protiv Galatasaraja tako da baš znam da izaberem :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...