Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni liči na to da će Budućnost, kada-ako bude gubila, izmisliti neki razlog "zbog dešavanja na tribinama", da izađe sa terena.

 

Ako-kada CZ bude gubila, onda će ovi sa tribina verovatno da se potrude da se utakmica ne završi.

 

Prosta matematika :fantom:

 

 

Link to comment

Ne verujem da ce biti ikakvih sranja. Cesto veliki ulog zna da paralise publiku pa da bude neobicno mirno, pogotovo ako igra bude losa.

Mene zivo zanima da li ce lopta slagati pa da titulu osvoji ekipa koja je bila treca, koja je izgubila 5 medjusobnih utakmica zaredom i ima u finalu kos razliku - 50 a u sezoni - 90, i to samo zato sto se Zvezdi povredio i drugi najbolji igrac i sto su posle 2 debakla skrenuli pricu na lazan linc i napravili pravi linc.

Link to comment

Ja verujem da su ova saopstenja "mlacenje prazne slame".
Da ce Pionir biti pun- bice, da ce decibeli biti granicni- bice, da ce uleteti (verujem sporadicno) eki sitniji predmet- hoce ali takodje verujem da nece biti fizicke ugrozenosti gostiju (osim a bokana, kome realno tesko ko u Srbiji moze da garantuje bezbednost)...bice bucno, bice vruce ali bice do kraja utakmice.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment

ja verujem da ce prava igranka biti od sletanja do pocetka utakmice. sve moguce ludosti koje covicu padnu na pamet. od gadjanja autobusa, vatrometa ispred hotela, vanrednih bezbedonosnih provera soba u sred noci....ne sumnjam u nebojsinu kreativnost. sve da bi se usrali od straha.

 

problem je sto je veliki, tj ogroman pritisak na nasim igracima, a videli smo da ne umeju bas da se nose sa istim.

 

bas mi je misterija ova utakmica i sta sve moze da se desi. kraj utakmice u normalnim okolnostima ocigledno nije opcija.

Link to comment
20 minutes ago, samo_opusteno said:

Ne verujem da ce biti ikakvih sranja. Cesto veliki ulog zna da paralise publiku pa da bude neobicno mirno, pogotovo ako igra bude losa.

Mene zivo zanima da li ce lopta slagati pa da titulu osvoji ekipa koja je bila treca, koja je izgubila 5 medjusobnih utakmica zaredom i ima u finalu kos razliku - 50 a u sezoni - 90, i to samo zato sto se Zvezdi povredio i drugi najbolji igrac i sto su posle 2 debakla skrenuli pricu na lazan linc i napravili pravi linc.

 

U ponedeljak će biti ludnica, kakva crna paraliza...

Link to comment
 
U ponedeljak će biti ludnica, kakva crna paraliza...

Ludnica je bila najavljivana i onda u derbi polufinalu nakon sto je Partizan uzeo brejk pa nije nista bilo, cak nije bilo ni previse buke.
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Meni liči na to da će Budućnost, kada-ako bude gubila, izmisliti neki razlog "zbog dešavanja na tribinama", da izađe sa terena.

 

Ako-kada CZ bude gubila, onda će ovi sa tribina verovatno da se potrude da se utakmica ne završi.

 

Prosta matematika :fantom:

 

 

 

То говорим већ неколико дана. Надам се да гријешим.

Link to comment

Buducnost ce sigurno ici na prekid, a ko je nama kriv sto nismo izasli u trecoj utakmici posle prvog utrcavanja u teren.

 

A sto je najgore, dovoljno ce biti da padne neki upaljac ili petarda blizu klupe da se ovi pokupe i odu. Slicno je radio Vujosevic kad je bila frka, pa je imao 10 minuta odmora da objasni svojima kako da igraju i gde grese, a onda se minut pre pravog prekida vratio kao da se nista nije desilo.

 

Ocekujem slican scenario u ponedeljak.

 

Bice mucno i za gledanje i za slusanje.

Link to comment

Ni protiv partizana ni protiv buducnosti nije pala ni jedna petarda, nece ni sada. A to da nije bilo buke je tacno samo ako si gledao prenos na o2. Cak je zabelezen neki rekord u decibelima :)

Bice ludnica tu nema dileme. Ne verujem da ce da bude nekih vecih sranja sem tog pljuvanja (ne kapiram uopste te ljude koji nekog pljuju)

Skakace cela hala na svaku odluku, bice nekih tupavih pretecih skandiranja, al nece nikome faliti dlaka sa glave...



Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, adasevic said:

A to da nije bilo buke je tacno samo ako si gledao prenos na o2

 

I meni se cini da O2 prilicno utisava halu, valjda da bi se onaj debil bolje cuo. Zivim za dan kad ce moci  kod nas da se gleda prenos bez komentatora...

Link to comment

Един је изузетан познавалац кошарке, али мислим да је превише уздржан кад коментарише АБА лигу. 

Можда би се размахао да преноси НБА.

Link to comment
Quote

 

Един је изузетан познавалац кошарке, али мислим да је превише уздржан кад коментарише АБА лигу. 

Можда би се размахао да преноси НБА.

 

 

komentariše NCAA, tu se razmaše 

 

 

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...