Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene samo zanima zašto Čović nije ovo radio u Podgorici, što oni sad rade?
Mislim da Čoki nije bio u hali u Pg

Envoyé de mon 5080X en utilisant Tapatalk

Link to comment
On 19.4.2019. at 21:09, John Coltrane said:

A moguc je i neki drugi scenario, pozivanje Buducnosti na ugrozenu bezbednost, "atmosfera linca", Repesin sako...

 

 

Link to comment
1 minute ago, McNulty said:

Mislim da Čoki nije bio u hali u Pg

Envoyé de mon 5080X en utilisant Tapatalk
 

Čović = Ekipa CZ u mojoj rečenici... Trebala je CZ još u prvoj utakmici kad su mandrili ulazili u teren da traže prežnjenje hale, pa po cenu da tu utakmicu izgube 20:0...

Link to comment
Čović = Ekipa CZ u mojoj rečenici... Trebala je CZ još u prvoj utakmici kad su mandrili ulazili u teren da traže prežnjenje hale, pa po cenu da tu utakmicu izgube 20:0...
Zna se ko je alfa i omega u Zvezdi, sumnjam da se bilo kakva odluka može donijeti bez njegovog amina.

Envoyé de mon 5080X en utilisant Tapatalk

Link to comment

ovde je i aba liga debelo zasrala, delegat je vec u trecoj utakmici i pre pocetka trebao da isprazni tribine, a nije uradjeno apsolutno nista, nego je za cetvrtu doneta odluka da se igra bez prva 3 reda, sto je smesno..

tako da je i covic naravno isao planski na to, da uradi isto sto i stoka u pg-u, a da vec ima pripremljenu odbranu, kako ni u pg nije nista preduzeto..

sve u svemu privatni sukob dva malo je reci govnara covica i mila, a narod ko narod, malo gluplji od stoke. izvinjenje stoki na usporedbi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...