Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Juniori uzeli titulu prvaka Srbije pobjedom nad komšijama u finalu F8 89:81. Naši vodili 21 razlike početkom 3/4, ovi izjednačili, ali naši ipa požrtvovanijom igrom u 4/4 uspjeli trijumfovati, protiv, realno, individualno bolje ekipe. Kod naših najbolji Bojan Tomašević sa 34 pts i 10 rb.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 hours ago, Milosh76 said:

 

I meni se cini da O2 prilicno utisava halu, valjda da bi se onaj debil bolje cuo. Zivim za dan kad ce moci  kod nas da se gleda prenos bez komentatora...

 

O2 utišava halu na cca 5-10% stvarnog intenziteta.

Link to comment

Dok smo igrali El, domaće utakmice sam gledao preko španskog HD programa, oni imaju 2 tonsku opciju bez komentara... U punoj Areni protiv Reala, samo zvuk hale, divno, koji će mi qurac komentar kada ionako svaki napad i odbranu komentarisem sam :D

Link to comment
9 minutes ago, assignment said:

Dok smo igrali El, domaće utakmice sam gledao preko španskog HD programa, oni imaju 2 tonsku opciju bez komentara... U punoj Areni protiv Reala, samo zvuk hale, divno, koji će mi qurac komentar kada ionako svaki napad i odbranu komentarisem sam :D

 

gde je Evropa a gde smo mi :sad:

Link to comment
4 minutes ago, Shaq said:

ocekivao sam belosevica.. 

pukl ce da zahteva da se prazne tribine mmw, znam coeka :coffee:

 

Pukl je vec sudio na prvoj utakmici ovog finala i nije trazio da se isprazne tribine. Ne ocekujem u petoj utakmici nista goru atmosferu nego u toj prvoj, sto se sadrzaja tice, samo jos bucniju publiku, gore uvrede i veci pritisak tokom cele utakmice. To je sto se hale tice, za van hale ne garantujem da nece biti nekih "interesantnih" sadrzaja.

Link to comment

nije u prvoj, al se u medjuvremenu izdesavalo svasta, tako da nema sanse da ce propustiti priliku da dokaze autoritet vec kod prvih ubacivanja predmeta na teren :coffee:

Link to comment
13 hours ago, triple_nippled said:

btw, ko je najbolji neamericki plej u aba ligi? potencijalno dostupan zvezdi...i njegovo poredjenje sa midzetom.

 

Јбг мени на памет пада само Ивановић а он је дечко у Будућности, тако да је недоступан.

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Јбг мени на памет пада само Ивановић а он је дечко у Будућности, тако да је недоступан.

Ne potcenjuj svetla izloga EL.

Link to comment
22 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ko pobedjuje danas, coki, bokan ili kosarka? 

 

Pobedjuje kosarka, to jest, Zvezda. I sere mi se vise od izjednacavanja Covica i Bokana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...