Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Kako je moguce da su na Partizanovom izvodjenju bile dve sekunde, a onda dve desetinke, a da ovaj nije ni stigao da uhvati loptu?
Pa tako je to kad partizan igra, nije prvi put
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na kraju nebitno, ovo je slika i prilika kako ce ici ostatak sezone, i ono sto smo svi videli...

 

Sunce ti, tajm out na 0,02 sekunde i Covic jr prica sa Tomicem kao sef :dry:

 

Cudi me da ostali momci uopste igraju nesto. Zasto ga nije uvodio celo vreme dok Joe nije crko?

 

Zasto Keselj prasi trojke dok Davidovac ima 100% i igra utakmicu zivota? Alo gde ti je Dobric celu utakmicu bio?!? Zasto nisi ranije vratio Cirbesa? I mnogo toga vise...

 

Uzbudljivo je bilo, produzeci trebali da odluce. Pre toga, nakon sto je Dobric promasio drugo, pri skoku ga je neko od Partizanovih igraca bukvalno odvalio ali nije svirano nista...

Link to comment
4 minutes ago, Timmy said:

Dal je moguće da ovo pišete. Jbga komšije stvarno.

 

A izvinjavam se ako je samo reč o naloženim pojedincima.

 

A jbg, ako je kriterijum da ono nije faul u napadu Renfroa onda se pogotovo ne svira faul u potonjoj sekundi. :D

Link to comment

Je l' gnom pravio faul onda na pola, i je l' fauliran kad je Renfro vratio tricu? 

Inace +1 za Tomica, vadi Davidovca sa FG 100% i Reglanda zadnja 3 minuta i igra mu ovaj i uvaljuje lopte prvom do sebe s pola metra razdaljine. :laugh:

Btw, 1 jedini kos u drugom poluvremenu (prvo nisam stigao da gledam) nismo dali iz akcije, sve iz nadriblavanja i prangijanja. Ovako bi moj tim igrao otprilike da mi sad das da vodim. :D 

Edited by Plajvi
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

A jbg, ako je kriterijum da ono nije faul u napadu Renfroa onda se pogotovo ne svira faul u potonjoj sekundi. :D

+1. Takav faul se sudi samo na Ronaldu ili Ramosu. 

Link to comment
11 minutes ago, Malvo said:

Kako je moguce da su na Partizanovom izvodjenju bile dve sekunde, a onda dve desetinke, a da ovaj nije ni stigao da uhvati loptu?

Još protiv Mornara je KKP dokazao Ajnstajnovu teoriju o relativnosti vremena. Čudo ja šta KKP može u mikro sekundama da obavi. Šteta sto je Albert umro :(

Link to comment
10 minutes ago, assignment said:

Uzbudljivo je bilo, produzeci trebali da odluce. Pre toga, nakon sto je Dobric promasio drugo, pri skoku ga je neko od Partizanovih igraca bukvalno odvalio ali nije svirano nista...

 

E bravo za ovo nad Dobricem. Jbg, kriterijum ih jebe. :D

Link to comment
11 minutes ago, renne said:
17 minutes ago, Timmy said:
Dal je moguće da ovo pišete. Jbga komšije stvarno.
 
A izvinjavam se ako je samo reč o naloženim pojedincima.

Si gledo utakmicu? Ili lajv skor?

 

Pogledaj ti ponovo što pre, al pokušaj bez toliko emocija. Manje ćeš imati da se izvinjavaš kad shvatiš da si opet bio u krivu, a preterao sa pisanjem.

 

Najdobronamernije kažem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...