Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, Блок_64 said:

 

Неће.Неће ни играти клс или ће поставити услове које ксс може да испуни.

KLS nije pod kontrlom saveza nego klubova. Kontrolise ga Covic, onaj Deleon je njegov pion. Savez pokusava da ponovo preuzme ligu, jedino ako im je uspelo a da ja nisam cuo. 

Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

To se stvara na terenu a ne zato sto je Vucic odlucio... Ali ok.

 

da se ne lazemo, svi znamo kako je zvezda vaskrsla i u kosarci i u fudbalu. uz jaku finansijsku podrsku drzave. kad ima para, moze da se pravi i tim i rezultati.

i prosle godine zvezda nije imala para u kosarci sto se odrazilo na rezultat. ove godine je ista prica, s tim da smo jos jadniji i finansijski i igraci, dok partizan jaca na oba polja.

ne moze niko da me ubedi da je partizanov ostoja vrhunski finansijski i sportski mag, pa je njegovim dolaskom partizan vaskrsao.

 

ono glavno je sto pored svega nemamo nikakvu igru, totalni raspad ekipe.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

KLS nije pod kontrlom saveza nego klubova. Kontrolise ga Covic, onaj Deleon je njegov pion. Savez pokusava da ponovo preuzme ligu, jedino ako im je uspelo a da ja nisam cuo. 

 

Znaci u KLS nema ovo pravilo o broju stranaca?

Link to comment

Znaci kako su se sudije iz Spanije popisale po Oberknezevicu. Poslednji napad Barse i saka u glavu Sigltonu na polaganju nije svirana jer je logicno poslednji napad. :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

Znaci kako su se sudije iz Spanije popisale po Oberknezevicu. Poslednji napad Barse i saka u glavu Sigltonu na polaganju nije svirana jer je logicno poslednji napad. :fantom:

 

A erdel i kampaco faul u napadu jel postojao

Link to comment
26 minutes ago, Heaviside said:

KLS nije pod kontrlom saveza nego klubova. Kontrolise ga Covic, onaj Deleon je njegov pion. Savez pokusava da ponovo preuzme ligu, jedino ako im je uspelo a da ja nisam cuo. 

 

 

Da li si iz mog posta shvatio da sam ja branio savez.

Link to comment

Ne. Mislio sam da si zeleo da kazes da Covic nece hteti da igra KLS i da ce ucenjivati savez pa sam napisao da KLS nije pod kontrolom KSS nego klubova tj. Covica i mozda Miska. Koliko vidim po Covicevim izjavama savez pokusava da to promeni. Izvini ako sam nesto ucitao, nije bilo namerno. 

Link to comment
Just now, Heaviside said:

Ne. Mislio sam da si zeleo da kazes da Covic nece hteti da igra KLS i da ce ucenjivati savez pa sam napisao da KLS nije pod kontrolom KSS nego klubova tj. Covica i mozda Miska. Koliko vidim po Covicevim izjavama savez pokusava da to promeni. Izvini ako sam nesto ucitao, nije bilo namerno. 

 

Ma sve ok ne brini druze.Savez  ne moze da  se izbori sa svim prosto klubastvo je prevrsilo svaku meru pa je kosarka u drugom planu.Koliko god navijajo za Zvezdu moram da kazem da je Nebojsa ispao klasicna picka.Znao je sve i pre pocetka kupa i satnicu i ko ce da sudi i sve i sada se zali,cak je i napravio tim da mu sin igra i sad se nesto buni.

Zvezda jeste ostecenja od sudija to se ne dovodi u pitanje ali to se ne radi na ovaj nacin.To sto ce on preispitati dalje ucesce zivo me zanima kako ce da uradi.

Link to comment
33 minutes ago, triple_nippled said:

 

da se ne lazemo, svi znamo kako je zvezda vaskrsla i u kosarci i u fudbalu. uz jaku finansijsku podrsku drzave. kad ima para, moze da se pravi i tim i rezultati.

i prosle godine zvezda nije imala para u kosarci sto se odrazilo na rezultat. ove godine je ista prica, s tim da smo jos jadniji i finansijski i igraci, dok partizan jaca na oba polja.

ne moze niko da me ubedi da je partizanov ostoja vrhunski finansijski i sportski mag, pa je njegovim dolaskom partizan vaskrsao.

 

ono glavno je sto pored svega nemamo nikakvu igru, totalni raspad ekipe.

 

Samo sto pare nisu garant za rezultat tu bar u istoriji KK imamo primer, a i nisu neke pare...

 

I cak da se sada KK Partizanu daje vise nego nama nije to neka razlika. Mi se u ove 2 godine samoubijamo sugavim odlukama predsednika Nebojse i prvenstveno zbog toga tonemo... Po rosteru smo i dalje miljama ispred Partizana, kada bi nas roster bio cist (Covic i Keselje) i koliko toliko adekvatno vodjen od trenera....

Link to comment

@blok

Mislio je samo kup. U istoj izjavi kaze da sada ti zaverenici protiv Zvezde sada pokusavaju da preuzmu i KLS. 

 

Btw, slazem da je Zvezda ostecena ali nista drasticno. Mozda cak i nije kada se sve sabere, ali ipak poslednji minut ima vecu tezinu, a ono je bio faul u napadu. Bilo kako bilo, bruka i sramota je ovo sto radi Covic. 

Edited by Heaviside
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...