Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, garmonbozia said:

Pao kao da ga pogodio snajper. Tek da je sudio tehničku za ovo što je uradio šta bi bilo :D

 

 

Не лупај.Фаул у нападу чист.

Edited by Блок_64
Link to comment

nisam verovao da tomic moze biti gori od alimpijevica, ali me je uspesno demantovao. a opet, pobeda partizana je nekako i bila ocekivana.

sve je lepo izmontirano. kao i vecina u nasem sportu, uz poneki incident. jasno je da se forsira partizanov povratak da bi se napravio balans u odnosu na fudbal.

Link to comment
6 minutes ago, triple_nippled said:

nisam verovao da tomic moze biti gori od alimpijevica, ali me je uspesno demantovao. a opet, pobeda partizana je nekako i bila ocekivana.

sve je lepo izmontirano. kao i vecina u nasem sportu, uz poneki incident. jasno je da se forsira partizanov povratak da bi se napravio balans u odnosu na fudbal.

 

Неће.Неће ни играти клс или ће поставити услове које ксс може да испуни.

Link to comment
4 minutes ago, triple_nippled said:

nisam verovao da tomic moze biti gori od alimpijevica, ali me je uspesno demantovao. a opet, pobeda partizana je nekako i bila ocekivana.

sve je lepo izmontirano. kao i vecina u nasem sportu, uz poneki incident. jasno je da se forsira partizanov povratak da bi se napravio balans u odnosu na fudbal.

 

Jeste, ali pre svega jer se mi raspadamo, a grobari su u naletu i imaju cak i trenera...

 

Moze da se forsira na nivou Srbije, na nivou ABA tesko da mogu da pariraju Futuri a vrlo verovatno ni mi.

 

Cemu da se stvara balans? (za biracko telo?!?) Sada je kao Zvezda kriva jer je razjebala balans u onih 2 minuta u Salcburgu ili Kanginog evro gola iz snova protiv Krasnodara? To se stvara na terenu a ne zato sto je Vucic odlucio... Ali ok.

 

Sve ovo kenjanje pada u vodu kada ti u timu tati sin i preko Keselja odplacujes nekome nesto i dovedes trenera neznalicu... To su odluke koje ne mogu ama bas nicim da se opravdaju....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...