Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, harper said:

Sta kazu Answer i Bradilko na ovaj "ocigledni primer aparthejda" da moze drzavljanstvo za Pejdza a ne moze za Odza? Ziv nisam da vidim tu gimnastiku.:D

bradilko je protiv takvih stvari a ako su dali pejdzu trebali su i odzu.

Link to comment

Glupost, klasična zamena teza. Ja sam protiv ovog za Pejdža, protiv ukidanja pravila o broju stranaca, protiv Ostojinog saopštenja u pola noći o čemu sam više puta pisao. Nikad ni nisam tvrdio da naše govno manje smrdi niti da nismo sns mada ruku na srce je teško pored živog Čovića kosntatovati da neko drugi više smrdi al ajde. Ono što sam uvek tvrdio je da se ne mogu u isti koš stavljati Vujošević i Čović ali to je davno ispričana priča o kojoj ne bih dalje. Cela priča ovde za one sa jeftinijim ulaznicama je počela od kukanja i prenemaganja pojedinih Zvezdinih navijača kako eto oni nemaju para ove sezone na šta im je odgovoreno posprdno da bi se onda neki uključili skroz ozbiljno u tu priču. Mada ti što su se ozbiljno uključili sad kažu da su se i oni šalili tako da eto to je to. 

Link to comment
12 hours ago, Блок_64 said:

Ја да се питам ограничио бих број странаца на два или би их тотално укинуо.

 

 

Link to comment
On 13.2.2019. at 10:28, adasevic said:

 

A koja uprava od nastanka nije bila sramota za klub po ovoj matematici? Slijepcevic je bio fin gospodin npr.? Saberi oduzmi, nase klubove su uglavnom vodili ljudi koji su bili za zatvor ili su bili u zatvoru. DA po tome biram klub za koji cu da navijam, verovatno ne bih pratio sport uopste. Samim tim sto su se povecali ulozi u fudbalu, jasno je da ce mracniji tipovi tu da se muvaju. Ne znam samo sto bi mene kao navijaca bila sramota? 

 

Izvini, a šta ti znaš o Slijepčeviću?

 

Čovek nema mrlju u karijeri, odjebao Miloševićevu bandu kad je mogao da grabi šakom i kapom, ali sad će nama Adašević da objasni da su svi oni isti. 

Link to comment
54 minutes ago, April said:

 

Izvini, a šta ti znaš o Slijepčeviću?

 

Čovek nema mrlju u karijeri, odjebao Miloševićevu bandu kad je mogao da grabi šakom i kapom, ali sad će nama Adašević da objasni da su svi oni isti. 

 jel on bio direktor robnih kuća beograd i otac đorđevićeve supruge? 

mislim da su njega smenili i da je u tome učestvovao jedan banmar, čini mi se zlatan peručić ili tako nekako. to je bilo doba taman kad je manijak iz lijeve rijeke došao na vlast.

Link to comment
13 hours ago, bradilko said:

 jel on bio direktor robnih kuća beograd i otac đorđevićeve supruge? 

mislim da su njega smenili i da je u tome učestvovao jedan banmar, čini mi se zlatan peručić ili tako nekako. to je bilo doba taman kad je manijak iz lijeve rijeke došao na vlast.

Taj.

 

Ostavio za sobom savršeno jaku RKBeograd i savršeno jaku Zvezdu, toliko jake da ni Miloševićevi dupelisci nisu mogli razgovnaju baš sve u par godina - trebalo im je skoro deset. Nisu svi isti, sem u ppp postovima. 

Link to comment
49 minutes ago, April said:

Taj.

 

Ostavio za sobom savršeno jaku RKBeograd i savršeno jaku Zvezdu, toliko jake da ni Miloševićevi dupelisci nisu mogli razgovnaju baš sve u par godina - trebalo im je skoro deset. Nisu svi isti, sem u ppp postovima. 

tad je dovidio neke hulje. secam se da su se pojedini zgrazavali kakve dovodi u najvece firme. 

savrsen indikator gde se krenulo

Link to comment

DelectableAdmiredDonkey-size_restricted.

 

da ipak razmislimo još jednom za Tea...

šta ako mu ovako "ispadne" lopta iz ruku ka Ojo-u...?

postoje tri opcije:

1. Ojo je nekim čudom uhvati i zbog udaljenosti od koša napravi korake

2. Ojo je nekim čudom uhvati, krene na kucanje pa i njemu ispadne iz ruku

3. Ojo dobija loptu u lice i ova se odbija u koš.

 

Edited by Musky
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...