Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

To kako Gagula moze da te iznervira, malo ko moze..

Ufff...već me glava boli. Čemu to, pusti ga ako si već izgubio loptu.

4 poena iz njegove gluposti primismo.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Just now, BlackGeorge said:

Kako nas ukanali taj čovek. Posle njegove gluposti uđosmo u neki totalni antiritam i gle, nerešeno na poluvremenu 43 : 43.

 

Neverovatno. Sreca da je bilo pred kraj poluvremena. Da je ovo bilo sredinom poslednje 1/4, cao, zdravo..

Link to comment
4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ja se kladim na Petovica :D

Blaga prednost Petovicu, ja sam rastrzan izmedju Gagare i kosmatog Miletica dok on moze da se u potpunosti fokusira na Jr Choxa :D

 

Pa ne, imao sam flashback na ONU utakmicu protiv Cedevite, i tad je pravio namernu na +9. Surovi ubica momentuma.

Link to comment

Nema ništa od mene, pare da dajem Čoviću i skraćenom mu ljubimcu nemam nameru, mogu samo TV da razbijem.

 

btw, baš mi se sviđa kako igra Zagorac od početka sezone. Mnogo dobro i brzo misli.

Link to comment
6 minutes ago, Lord Stef said:

Blaga prednost Petovicu, ja sam rastrzan izmedju Gagare i kosmatog Miletica dok on moze da se u potpunosti fokusira na Jr Choxa :D

 

Pa ne, imao sam flashback na ONU utakmicu protiv Cedevite, i tad je pravio namernu na +9. Surovi ubica momentuma.

 

Ovo mu je specijalnost zaista..

 

3 minutes ago, Ivo Petović said:

Nema ništa od mene, pare da dajem Čoviću i skraćenom mu ljubimcu nemam nameru, mogu samo TV da razbijem.

 

btw, baš mi se sviđa kako igra Zagorac od početka sezone. Mnogo dobro i brzo misli.

 

Da, pravi point forward. Skoro uvek povuce najbolji moguci potez..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...