Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pejdž sigurno može bolje, nije samo odbrana, opet je večeras donosio niz loših odluka u napadu. Opet, mislim da mu je Aleksej dobar komplement i da je najzaslužniji za pobjedu večeras.

Link to comment

Super drugo poluvreme. Duh Djordja Gagica je konacno izasao iz Lendejla i, sto je jos fascinantnije, cak i iz Gagica. Sy i Nikolic su veceras bili prevaga, uz standardno napaljenog Zagora. 

Link to comment
12 minutes ago, keitel said:

Pejdž sigurno može bolje, nije samo odbrana, opet je večeras donosio niz loših odluka u napadu. Opet, mislim da mu je Aleksej dobar komplement i da je najzaslužniji za pobjedu večeras.

 

Ma bice bolji u napadu, ali u odbrani tesko. I on i Landale. A nama odbrana mora da bude na maksimumu da bismo mogli da igramo na ovom nivou.

Link to comment

porodismo ovo nekako...

 

jasno je kao dan koliko je ovaj tim limitiran, zavisimo od jednog/dva igraca no jasno je i da igraci stvarno ginu i daju sve od sebe

 

bravo momci

Link to comment

Bravo za dečurliju, odlično je ovo bilo...

Svi su bili sjajni, velika timska pobeda, ali Nikolić prelomio u 3/4.

Kad je onaj što je ukrao pehar bacio onu trojku u treći red iza koša videlo se da dobijamo.

Ne sviđa mi se ona mekana petorka sa Vanjom, Pejdžom i Pecarskim koja je počela utakmicu pa smo celo prvo poluvreme jurili njihovu prednost,

Drugo bila pesma.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...