Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro su izvukli na kraju. Ne znam, čini mi se da nije morao Čanak baš celo poluvreme da igra small ball, bez obzira što i Gavrilović i Pecarski imaju svoje minuse.

Puno su vas probijali, a nema prave korekcije, plus drugi napad. Kad se vrati Si, biće to bolje, a i daće vam malo širu rotaciju

Link to comment

Sramotno je šta uradiše sudije večeras. Prvo nisu svirale faul u napadu, fauliran Nikolić. Onda sumnjiva četvrta lična Gagiću pa onda i nepostojeća peta lična.

Kao šlag na smrdljivu sudijsku trojku dolazi nepriznavanje dva poena za drugo slobodno bacanje Marinkoviću pošto se Bel vešao o koš dok je lopta bila na obruču.

Jadno.

 

Bravo Partizane, izdržaste nekako. Ključna ona trojka Zagorca i Marinković sa slobodnim bacanjima. Aranitović umalo da nas sahrani očajnom igrom u ofanzivi, kao i Nikolić sa par bacanja lopti u aut.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
9 minutes ago, Garnirung said:

Dobro su izvukli na kraju. Ne znam, čini mi se da nije morao Čanak baš celo poluvreme da igra small ball, bez obzira što i Gavrilović i Pecarski imaju svoje minuse.

Puno su vas probijali, a nema prave korekcije, plus drugi napad. Kad se vrati Si, biće to bolje, a i daće vam malo širu rotaciju

 

Nije bilo uopšte Gegića koji je pravio neviđenu razliku u prvom poluvremenu. Nadam se da se nije povredio, jer mi je apsolutno neobjašnjiv neulazak najboljeg igrača odbrane u drugom poluvremenu. Težak previd Čanka.

 

Au koliko sam se iznervirao a mi pobedismo apsolutnog favorita i to na njegovom terenu. Da mi je neko rekao da ću da budem totalno iznerviran posle Važne pobede Partizana u zagrebu rekao bih mu da je lud. :mellow:

Edited by BlackGeorge
Link to comment
41 minutes ago, BlackGeorge said:

Sramotno je šta uradiše sudije večeras. Prvo nisu svirale faul u napadu, fauliran Nikolić. Onda sumnjiva četvrta lična Gagiću pa onda i nepostojeća peta lična.

Kao šlag na smrdljivu sudijsku trojku dolazi nepriznavanje dva poena za drugo slobodno bacanje Marinkoviću pošto se Bel vešao o koš dok je lopta bila na obruču.

Jadno.

 

Nisam gledao pa ne znam tacnu situaciju, ali ako se kesao o obruc posle slobodnjaka, a nije dodirnuo loptu, to je 1p a ne 2.

Link to comment

Ovaj sastavim mi deluje mnogo perspektivnije i ozbiljnije , nego sto sam ocekivao ... Cini mi se da imamo problem na pleju kod ovih neizvesnih zavrsnica, fali tu malo bolji i iskusniji igrac

Link to comment

Paige je bas majstor za te neizvesne zavrsnice, samo je njemu potrebno vreme da se privikne na ovaj nivo kosarke.. Verujem da ce on odraditi slican posao kao NWG prosle sezone..

 

Iako je dobro imati defanzivne specijalce, opet je problem imati izuzetno napadackii limitirane igrace. Mi ko u rukometu imamo postavu za odbranu i postavu za napad, pa kad bi moglo da se rotira Nikolic-Gegic-Aranitovic sa Paige-Vanja-Rade. Mi smo protiv Cedevite sutirali trojke slabih 25%, da Vanja nije bio u elementu i ispogadjao vecinu, bilo jos gore. Jedini koji mogu da pogode u seriji su upravo on i Paige, ostali ce sporadicno ubaciti koju, ali cemo se susretati sa zonom dosta cesto i bice poradjanja koseva..

 

 

Link to comment

Steta sto Zagorac nema  malo bolji sut za tri poena, jeste on pogodio onu vaznu trojku ali to mu je velika boljka u igri ,  kreativan je sa loptom  u rukama  ali do neke vece igracke karijere ga deli taj sut za  tri poena.

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...