Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

43 minutes ago, Nikodije said:

zasto davite vanju, koji je spreman da poludi ove sezone, i mozda zagora, nekim bezveznjakom? pride vratice se sy. jedna cetvorka vam je sasvim dovoljna na ovaj roster, ne treba vam bek

 

Duga je sezonatm , treba izdrzati pakleni ritam sreda-nedeljatm 

 

Mislim da Vanja dosadasnjim igrama nije zasluzio blanko podrsku za celu sezonu, niti smo mi u prilici da rizikujemo ionako krhki sastav na konto toga da li ce on ili nece da poludi. Igrace on sasvim dovoljno ako se pokaze dobar i ako zagrize.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Filozof manijak said:

 

Ma ignoriši trola. Vidiš da se hrani rakcijama na svoje nebuloze

 

On topic, zanima me kako ćemo izgledati pred domaćim tribinama protiv Olimpije, tj.da li će ova nenadana pobeda protiv sokića malo da ekipi da vetar u leđa 

 

Ja ga i ignorisem, drugi ocigledno ne..

 

Nije poenta u ignorisanju nego u tome da nam ljudi omoguce normalno pisanje ovde i takve pojave saseku u korenu

Link to comment
20 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Mi smo protiv Cedevite sutirali trojke slabih 25%, da Vanja nije bio u elementu i ispogadjao vecinu, bilo jos gore. Jedini koji mogu da pogode u seriji su upravo on i Paige...

 

sani ima mnogo lep i prilicno dobar sut, fali samo vise samopouzdanja i minuta da se vrati na ono sto je radio u megi pre par godina, a sto je pokazao jednim bljeskom prosle godine protiv mzta kad je sutirao 5/5 trojke u jednom momentu. voleo bi da mu se da malo vise prostora napred (mozda neke akcije koje su prosle godine isle na mlohu), posto sada pre ide u neku vesa petrovic transformaciju, sto mi prosto deluje steta u odnosu na potencijal.

Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ako dovedemo ovog Harrisa, Sanijeva minutaza i uloga moze samo da se smanji, nikako poveca..

 

Sto bi sasvim sigurno bila dobra stvar za KKP

Link to comment

Ako ce Harris da nam donese toliki napredak u napadu da bi mogli da osvojimo ABA titulu, bice super. Ako ne, njegovo dovodjenje bice promasaj..

 

Zanimljiv je taj navijacki nacin razmisljanja. Od komentara kako je super sto smo kao krenuli putem dovodjenja talentovanih klinaca i pravljenja mladog perspektivnog tima, a kad u praksi zapravo niko mladji od 20 godina ne dobija priliku, onda je opet super sto dovodimo tezgarose. 

Link to comment

Previše je ta pozicija osjetljiva da bi moglo da se dozvoli da čekamo dvojicu igrača. Vanju je trebalo utopiti po svaku cijenu na kraju sezone prije ove, kad je ušao u poslednju godinu bilo je kasno. Posle toga je bilo razmišljanje u stilu da smo previše uložili u njega da bi tek tako otišao, a ne da se od njega očekuje neki bogzna kakav napredak. 

Link to comment
1 hour ago, keitel said:

Previše je ta pozicija osjetljiva da bi moglo da se dozvoli da čekamo dvojicu igrača. Vanju je trebalo utopiti po svaku cijenu na kraju sezone prije ove, kad je ušao u poslednju godinu bilo je kasno. Posle toga je bilo razmišljanje u stilu da smo previše uložili u njega da bi tek tako otišao, a ne da se od njega očekuje neki bogzna kakav napredak. 

 

On je hteo da ide i smorio se što nije otišao, jbg.

 

A što se tiče Sanija, on bi morao da igra 15-20 po meču kako god da okrenemo.

Link to comment

Sto je ovako velika kvota na vas protiv raspalog Trenta gde su glavni igraci Radicevic i Jovanovic? Veliki hendikep 9.5, to deluje kao poklon. 

Link to comment

a s druge strane vanja marinkovic i djordje gagic, bas poklon...

 

u vezi ovog turnira u maleziji, sinoc malo provrteo prethodni mec - mali cupavi definitivno ima nesto, steta ako mu ne nadju mesto na klupi barem do kraja godine. canak je picka ako ne da vise vremena i njemu i pecarskom.

Link to comment

dobismo crne medvede iz makaua, ovaj mali ispod dade 25 poena za nas. silovao malo vise, dva air ball-a s bacanja na kraju - 1 pravi sg po meri kkp...

 

 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...