Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Sad mi žao što nije otišlo u produžetak pa da ih tamo pokrademo, Ćora bi danas plakao i na Hepiju, Prvoj, B92 i na RTS-u.

Ovako samo celodnevno slinavljenje na Pinku i naravno Informer.

Ali dobro...

 

 

Inače, bojim se da će nam oduzeti Istanbul i vremejeisteklo...

 

 

CZ3YdYb.jpg?1

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

tamo su čović i slični gde treba da budu. pink i informer su za takve priče..

takve priče nemaju veze sa košarkom kao što čović nema veze sa košarkom. lik je zna se ko i svi koji teraju te njegove ljigavštine se svrstavaju u njegovu kolonu. 

 

 

Link to comment
1 hour ago, krkipfc said:

 

 

Ovo je dosta aprijatno slusati, Tegeltija koji jebucka Covica u zdrav mozak, ali onda pri ovim "ukljucenjima gledalaca" se kao pravi da drzi neutralnu poziciju.

Inace, svaka njemu cast koliko se on godina vec prepucava sa Covicem, nije mi jasno sta ima od toga, jasno mi je da je ovaj lud i tera svoju pricu jer tako vodi klub, al sta Tegi vodi...

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

 

Ovo je dosta aprijatno slusati, Tegeltija koji jebucka Covica u zdrav mozak, ali onda pri ovim "ukljucenjima gledalaca" se kao pravi da drzi neutralnu poziciju.

Inace, svaka njemu cast koliko se on godina vec prepucava sa Covicem, nije mi jasno sta ima od toga, jasno mi je da je ovaj lud i tera svoju pricu jer tako vodi klub, al sta Tegi vodi..

Cuj, Covic lud a Tegi nije. Tegi je dno dna, bolesnik koji je pun mrznje i kompleksa, teoreticar zavere i ocajan novinar. U zivotu ga nisam cuo da izbaci 5 kvalitetnih recenica vezanih za samu igru, ali zato zna sve o uppr-u, osnivackoj skupstini FKCZ cetres' i neke, zivotnom putu Milojka Pantica, zakulisanim radnjama svake uprave KKCZ, detaljima sa svake sednice udruzenja klubova ukljucujuci i razgovore ispred pisoara na pauzi, Alenu Deleonu i tako dalje i tako dalje. Covek je bio u ratu sa bukvalno svakom upravom CZ, nije ovo pocelo sa Covicem. Antivucicevac koji se ucutao kada se pojavio Ostoja koji ga je kupio za 100 maraka. On itekako doprinosi ovom mulju u kome je srpska klupska kosarka. Ne bavi se on iz ideala istrazivackim novinarstvom vec iz ludila patkometrijom, mrznjom i tracevima. Ludak koji misli da te klub za koji navijas definise vrednosno i moralno. 

 

Covic sa druge strane mozda ima neki poremecaj licnosti ali nije lud u smislu odvojenosti od stvarnosti kao Tegi. On je vrlo proracunat, inteligentan, zao i beskrupulozan. Slobin gradonacelnik, pionir preletanja, tajkun, teski zlocinac, olicenje i spsovske i dosovske kriminalne seme u jednoj osobi. Ja bih takve na vesala slao ali je u poredjenju sa Tegijem psihicki zdrav ko' dren. 

Link to comment
12 minutes ago, Heaviside said:

 Ludak koji misli da te klub za koji navijas definise vrednosno i moralno. 

 

I kako nakon ovoga nagovoriti mlade da idu na sportska borilišta...

Link to comment
28 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Vidi se da slabo pratis tegija.

 

Btw, trilogija tegi vs covic je lektira

Pratio sam dok sam bio mlad i glup. Gledao i trilogiju sa sve stalnom rubrikom "vremeplov". Navijao za Tegija naravno. Sad ga imam na instagramu, covek je dno dna. 

Link to comment
20 minutes ago, Goranz said:

 

I kako nakon ovoga nagovoriti mlade da idu na sportska borilišta...

Znam da se zajebavas ali stetan je i po tom pitanju. Non stop potencira negativne stvari, aba liga je sranje, kls je amaterska, svako telo lige ili saveza korumpirano, struka propada, talenata sve manje, kup i liga nemaju nikakvu vrednost...Odlicna promocija kosarke i motiv roditeljima da upisu decu. To mu je inace zamerio Dejan Milojevic, koga Tegi inace hvali. 

 

Legendarni reporter iz devedesetih, sve ostalo tesko dno. 

Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Cuj, Covic lud a Tegi nije. Tegi je dno dna, bolesnik koji je pun mrznje i kompleksa, teoreticar zavere i ocajan novinar. U zivotu ga nisam cuo da izbaci 5 kvalitetnih recenica vezanih za samu igru, ali zato zna sve o uppr-u, osnivackoj skupstini FKCZ cetres' i neke, zivotnom putu Milojka Pantica, zakulisanim radnjama svake uprave KKCZ, detaljima sa svake sednice udruzenja klubova ukljucujuci i razgovore ispred pisoara na pauzi, Alenu Deleonu i tako dalje i tako dalje. Covek je bio u ratu sa bukvalno svakom upravom CZ, nije ovo pocelo sa Covicem. Antivucicevac koji se ucutao kada se pojavio Ostoja koji ga je kupio za 100 maraka. On itekako doprinosi ovom mulju u kome je srpska klupska kosarka. Ne bavi se on iz ideala istrazivackim novinarstvom vec iz ludila patkometrijom, mrznjom i tracevima. Ludak koji misli da te klub za koji navijas definise vrednosno i moralno. 

 

Covic sa druge strane mozda ima neki poremecaj licnosti ali nije lud u smislu odvojenosti od stvarnosti kao Tegi. On je vrlo proracunat, inteligentan, zao i beskrupulozan. Slobin gradonacelnik, pionir preletanja, tajkun, teski zlocinac, olicenje i spsovske i dosovske kriminalne seme u jednoj osobi. Ja bih takve na vesala slao ali je u poredjenju sa Tegijem psihicki zdrav ko' dren. 

 

Bravo

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...