Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oni se zale kako kkp 2sek a onda ostalo 0.2...a nije bilo 2sek vec 1.2 pa je zato moguce 0.2

Faul nad Filipom u napadu...sumnjivo, deluje da je sudar bio nogama a ne da ga je gurnuo rukom ili telom, onda ne znam sta bih svirao...sumnjivo...i ne znam kako odlete onako Filip

meni sumnjiv i faul nad Dobricem za poslednja bacanja od strane Renfroa

 

eto to je sto se tice sudjenja na kraju

ali kako stariji ljudi ovoliko upadaju u ostrascenost oko sudjenja i uvek vide samo za njihov tim :D meni je to najjaci deo sporta...samo kad ne vodi ka mrznji generalnoj posle (a retko kad da ne vodi, sto se vidi i na ovom forumu)

Link to comment

Drobnjakova trojka Čovićev faul :fantom:

 

Ne vidi se lepo na ovom snimku jel bio s obe noge na zemlji prilikom kontakta, jedni ce reci da definitivno jeste, drugi da sigurno nije, u svakom slucaju cekamo saopstenje.

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Drobnjakova trojka Čovićev faul :fantom:

 

Ne vidi se lepo na ovom snimku jel bio s obe noge na zemlji prilikom kontakta, jedni ce reci da definitivno jeste, drugi da sigurno nije, u svakom slucaju cekamo saopstenje.

 

Na kraju ćemo da nasednemo na njihov spin da se ocena sudjenja svodi na taj faul Čovića. Pa jebote.

Link to comment

Momenat utakmice je Belošević koji poništava namernu koju je sudio Oberknežević iako mu pokazuje da je povukao Lendejla :D

 

Ne znam što merite čiji je veći, kad svako može da secira milion situacija (aj da se ubacim i ja u merenje, Cirbes je dva puta odneo igrača prilikom postavljanja bloka, a da ne pričam o onom sklanjanju Gagića u aut sa obe ruke koje nije suđeno).

 

Verovatno će KKCZTDIVA da nas lagano dobije u ABA ligi sa ostalim igračima u rosteru, ali je lepo videti ovo večeras.

 

Brka zadao najjači udarac na kraju.

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...