Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, renne said:

boli me kurac, hoću da se blamiram ako se blamiram, nije tvoj problem

a hoću da se preganjam, oni su od tridesetog sekunda počeli da se žale na suđenje

a to gde sam ja bio i šta sam radio, odjebi sa tim

ti na j, nije, gde se to vidi, daj snimak

Ok, samo nastavi. Diskusioni forum pa rek'o da prokomentarisem.

Link to comment
13 minutes ago, Heaviside said:

Moguce je i da je procenio da nije ni faul u napadu ni flop. Znam da rene nije u stanju da shvati da je tako nesto moguce ali cisto caskanja radi. 

jebo te rene

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Ako nije faul u napadu moze / mora li biti faul odbrane?

 to, covic se lateralno krece i ulazi u putanju renfrou. u trenutku kontakta je jos uvek u kretnji, cist faul u odbrani..

Link to comment

Ona sekvenca kod Dobrićevih bacanja je inače tragična, sad kad sam pogledao opet. Si ide na skok sa Cirbesom umesto da zagradi šutera, nije njegovo da skače sa Cirbesom već je to Lendejlov posao, nema šta on tu da pomaže, već treba da zagradi šutera kao treći čovek na skoku, osnovne stvari. Vanja se zaleteo i vrlo moguće napravio faul, ali to takođe da bi pokrio Sia.. Mooožda je to i zamisao trenera da tako grade ali čisto sumnjam jer nema logike nikakve. I onda Dobrić koji je dobar deo bio na zemlji proleće pored Vanje na ofanzivni skok i lake poene bez da ga je ovaj pogledao a kamoli pokušao da zagradi, težak brainfart, bukvalno je prošao čovek pored njega živog.

 

Zbog takvih stvari smo izgubili top 8 u EC, eto mogli smo i kup da izgubimo.

Edited by theanswer
Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...