Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

3 hours ago, theanswer said:

Treci oberknezevicev pored zivov belosevica dole

 

2 hours ago, theanswer said:

 

 

ima razloga, oberknežević je izdominirao koliko je mogao

 

3 hours ago, theanswer said:

 

 

Obergovno nam vec izmislilo 2 faula btw

 

 

Ladno Ober svirao namjernu Beronu. :lolol:

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Ladno Ober svirao namjernu Beronu. :lolol:

Tačno,

 

a namernu je osporio Belošević kao glavni sudija kad su zajedno gledali snimak.

Tu je Belošević napravio još jednu grešku što nije proverio i vreme pa da sračuna koliko je tačno vremena prošlo od 1,2 sekunde, tj. koliko je tačno ostalo.

Inače, vreme se zaustavlja kad onaj sa zapisničkog stola čuje pištaljku, što ne predstavlja prepreku da glavni sudija proveri koliko je stvarno vremena prošlo i koliko ostalo naročito u neizvesnim završnicama.

 

Kad sam već kod sudija,

kod onog kontakta Renfroa/Fićko, Jovčić je bio na 3m od kontakta i imao je dobar ugao da vidi kakav je kontakt (ruka van tela ili ruka uz telo pa kontakt ramenom) i da vidi kako stoji na parketu Fićko; njegova odluka je bila da nije bilo faula u napadu, a to je pokazao tako što je levom rukom dva puta mahnuo ka sebi (tako pokazuju kad nema faula). Tehničku može i ne mora da svira.  Ako je to bilo prvo Fićkovo padanje, a on proceni da nije faul, može na prvom prekidu da opomene igrača da to ne radi i ako ponovi da će to biti tehnička.

Link to comment

Renfroe MVP za 30:16 imao je 18 poena, 10 asistencija, 7 skokova uz index 26.

 

Nije bio loš ni Paige. Za 17:39 imao je 0 poena (slob. 0/3, za 2 poena 0/1, za 3 poena 0/2) uz 1 skok i 2 asistencije.

Biće bolje već u KLS-u kada dođu pravi protivnici, nadam se.

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Nije tačno

Svaki flop mora da se sudi kao tehnička

edit: ovaj iznad, ne hercegovac

Pitao sam drugara bivšeg sudiju, a sadašnjeg delegata pre jedno ~40 minuta. Kaže da sudije prema preporukama za suđenje (koje svake godine dorađuju, usklađuju i poboljšavaju) imaju tu "slobodu" da opomenu igrača, osim ako nije toliko naivno odglumljeno da nema kud već odmah tehnička.

Link to comment

Cestitke komsije. Answer je lepo sazeo tekmu u jednom postu, mrzi me da trazim da kvotujem. Nasi igraci losi, trener jos gori, a predsednik bruka i sramota. Kakav je to jadnik i kompleksas.

 

5 minutes ago, renne said:

Nije tačno

Svaki flop mora da se sudi kao tehnička

edit: ovaj iznad, ne hercegovac

 

Ja isto mislim da je bio faul u napadu ali nije bas ni skandal sto nisu svirali, a ti se stvarno blamiras, kao neki klinac si. Jebo te flop da te jebo, moze i da dodje do dozvoljenog kontakta i da igrac odleti 3 metra bez flopinga. Samo ti znas zasto se ovoliko objasnjavas oko stvari o kojima veze nemas. Bukvalno izbija iz tvog pisanja da nisi prisao kosarkaskom terenu blize od 100 metara a preganjas se sa ljudima kojima, nekim od njih, izbija iz postova da su kosarci posvetili bitan deo zivota. 

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Cestitke komsije. Answer je lepo sazeo tekmu u jednom postu, mrzi me da trazim da kvotujem. Nasi igraci losi, trener jos gori, a predsednik bruka i sramota. Kakav je to jadnik i kompleksas.

 

 

Ja isto mislim da je bio faul u napadu ali nije bas ni skandal sto nisu svirali, a ti se stvarno blamiras, kao neki klinac si. Jebo te flop da te jebo, moze i da dodje do dozvoljenog kontakta i da igrac odleti 3 metra bez flopinga. Samo ti znas zasto se ovoliko objasnjavas oko stvari o kojima veze nemas. Bukvalno izbija iz tvog pisanja da nisi prisao kosarkaskom terenu blize od 100 metara a preganjas se sa ljudima kojima, nekim od njih, izbija iz postova da su kosarci posvetili bitan deo zivota. 

boli me kurac, hoću da se blamiram ako se blamiram, nije tvoj problem

a hoću da se preganjam, oni su od tridesetog sekunda počeli da se žale na suđenje

a to gde sam ja bio i šta sam radio, odjebi sa tim

ti na j, nije, gde se to vidi, daj snimak

Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Cestitke komsije. Answer je lepo sazeo tekmu u jednom postu, mrzi me da trazim da kvotujem. Nasi igraci losi, trener jos gori, a predsednik bruka i sramota. Kakav je to jadnik i kompleksas.

 

 

Ja isto mislim da je bio faul u napadu ali nije bas ni skandal sto nisu svirali, a ti se stvarno blamiras, kao neki klinac si. Jebo te flop da te jebo, moze i da dodje do dozvoljenog kontakta i da igrac odleti 3 metra bez flopinga. Samo ti znas zasto se ovoliko objasnjavas oko stvari o kojima veze nemas. Bukvalno izbija iz tvog pisanja da nisi prisao kosarkaskom terenu blize od 100 metara a preganjas se sa ljudima kojima, nekim od njih, izbija iz postova da su kosarci posvetili bitan deo zivota. 

 

+ 1000

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...