Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Namerna ko kuća - sa leđa po ruci u kontri Gagića 1 na 0, poslednji napad bio na 1,9 sekundi, Drenovac pravi očigledan faul na 0,4...

 

Inače, Belošević i Juras po običaju užasno sudili skoro celu tekmu.

Link to comment
13 minutes ago, Lord Stef said:

Bas tako, Landale iz odbojke, bilo je 0.4 do kraja.

 

Ja gledao na neki Planet HD strim, posle faula i tokom izvodjenja bacanja Renfroa, cini mi se da je vreme bilo na 0:00 a ni komentar nije nista spominjao u fazonu da ostaje 0:04. A cak i da jeste, ovoj Dzok, pusta korak napred , rastegne se protiv odbranbenog igraca ispred sebe, dodiruje loptu iz odbojke i to sve u roku od 4 desetinke?!?  I to sudije procene bez pogleda na monitore? Riiiispekt :thumbup:

 

Kontakt jeste bio ali bas jedva, i nije bas normalno da se to svira, ali OK...

 

Ja odgledao 2 poluvreme i bili ste ocajni, jedini Renfro koji moze nesto da isporuci... Novi Jankovic jos nije stigao ili? 

 

Link to comment

Pa video sam na semaforu iznad kosa da je 0.4. Inace, da, vreme je krenulo od kontakta Lendejla sa loptom, sto me je zbunilo, zar ne ide tajmer kad lopta udari obruc ili sam nesto istripovao?

Link to comment

Sporan je jedio poslednji faul. Bilo je kontakta, ali je premekano da se tako resava utakmica. Nikad ga ne bi svirali na drugoj strani. 

 

18 minutes ago, assignment said:

 

Ja gledao na neki Planet HD strim, posle faula i tokom izvodjenja bacanja Renfroa, cini mi se da je vreme bilo na 0:00 a ni komentar nije nista spominjao u fazonu da ostaje 0:04. A cak i da jeste, ovoj Dzok, pusta korak napred , rastegne se protiv odbranbenog igraca ispred sebe, dodiruje loptu iz odbojke i to sve u roku od 4 desetinke?!?  I to sudije procene bez pogleda na monitore? Riiiispekt :thumbup:

 

 

 

Pravila kosarke u ruke.

Link to comment

Време се рачуна тек када играч има контакт са лоптом.не када лопта удари у обруч.

Link to comment
11 minutes ago, adasevic said:

Mornar se zalio zvanicno. I to ne na 0,4 nego na to da je ostalo 1,9 sekundi za napad.


Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 

 

:laugh:

 

Šutira na 3,5...

 

UelJsmv.png?1

 

Vreme 1,9 posle koša...

 

uX6aunt.png?1

Link to comment
5 minutes ago, Блок_64 said:

Време се рачуна тек када играч има контакт са лоптом.не када лопта удари у обруч.

 

I ja tako mislim, al strucnjaci za pljacku kazu drugacije.

 

Jebote, ja sam mislio da je to stvarno bila kradja veka kako su se odkednom izradjeli nekoliko njih. A na kraju tresla se gora, a Mornar se zalio na petu stvar. 

Link to comment
2 minutes ago, Timmy said:

 

I ja tako mislim, al strucnjaci za pljacku kazu drugacije.

 

Jebote, ja sam mislio da je to stvarno bila kradja veka kako su se odkednom izradjeli nekoliko njih. A na kraju tresla se gora, a Mornar se zalio na petu stvar. 

 

Јесте сигурно,тек када играч додирне лопту почиње време да се рачуна.

Па добро,да су крадуцкали крадуцкали су да се не лажемо.Замени тимове и размисли дали би се овакав фаул свирао за морнар.

Мада по мени епска грешка је Луковић који не гради играча после слободног бацања,

Edited by Блок_64
Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...