Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

kakvi kosarkaski znalci, pa jos grobari, sve pisu ovde... "ko je nikola jankovic?" strasno...

decko je luuud za partizanom (sto mu nije smetalo da nas zlostavlja svaki put kad je igrao protiv nas), vise puta dosad je trebao da dodje, al se svaki put nesto isprecilo. pravi ratnik pod kosem, igra na pobedu, a ne umjetnicki dojam, sve u svemu - sjajno energetsko pojacanje za ovaj tim.
videcemo dal ovo mozda znaci i kraj za gagica ili novicu...

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Giggsy said:

Rekao sam da je bio ovde.. Kakav crni Gist, ko to da plati

 

Zar nije bila najavljivana eksplozija? Ovaj nije ni petarda, više je prskalica.

Link to comment

Ja sam mislio da se prica o Lazmeu kad smo vec kod PAOa, posto je sigurno jeftiniji od Gista. Ovo definitivno nije bomba, mada moze da se pokaze korisnim pojacanjem.

Link to comment
47 minutes ago, goofs said:

Ja sam mislio da se prica o Lazmeu kad smo vec kod PAOa, posto je sigurno jeftiniji od Gista. Ovo definitivno nije bomba, mada moze da se pokaze korisnim pojacanjem.

 

Jedno je mašta a drugo realnost. Da mi možemo tek tako da iskeširamo nekog evroligaškog igrača ne bismo bili tu gde jesmo. Mene čudi što su i ovoga uspeli da plate, čovek ima ok statistiku u petoplasiranom timu ACB lige. Treba reći da se išlo i na igrača sa srpskim pasošem zbog domaće lige kasnije. To je Trinkijerijev izbor tako da sam spokojan. On sigurno zna zašto ga je izabrao.

 

Bilo je dosta podrugljivosti prilikom dolaska Renfroa a čovek sa par treninga uspeo da bude bukvalno naš MVP na veoma bitnoj utakmici protiv Olimpije. Bez njega bi bilo upitno i da li bismo pobedili.

 

Uostalom imate video klip sa meča jednu stranicu iza, gde nisu prikazani samo poeni već i odbrana, skokovi... kompletan uticaj na igru Partizana.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nisu to igrači koji prave razliku, ali nema veze. Sve je to ok dok se držimo domena realnosti i ne pričamo o nekim eksplozijama i napadima na trofeje. 

Link to comment
On 31.12.2018. at 18:25, Mark Rothko said:

 

 

Jeste. Neka drhte košarkaške table širom ABA lige kada nas sudije pošalju na slobodna bacanja.

 

Taman se rešiš Đumića, Koprivice, Tomića, Majstorovića, Čakarevića, Šalića... ovi dovedu Gagaru Glas Razuma i 2+1 Jankovića.

 

Valjda janković 2+0

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...