Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

38 minutes ago, Nikodije said:

 

Valjda janković 2+0

Procenat slobodnih bacanja ove sezone u Estudijantesu mu je bio (za njega) fantastičnih 62%. :D

Do ove sezone se vrteo na nekih 40 i kusur %.

Link to comment

kakvo kvalitetno jedenje govana.. :coffee:  

doveden trener sa ubedljivo najboljim cv-ijem, pored vec jednog mvp-ija lige(zagorca), sada doveden i drugi mvp aba lige, a pre toga najbolji igrac petoplasiranog tima u spaniji, na vec ranije 10 puta pojacavan tim..  a dug 7m..

ali ne, sve to i dalje nije dovoljno za napad na trofej, posto na skali trofejometra™ to i dalje nije dovljno :sadsong:

 

Link to comment
1 hour ago, keitel said:

Nisu to igrači koji prave razliku, ali nema veze. Sve je to ok dok se držimo domena realnosti i ne pričamo o nekim eksplozijama i napadima na trofeje. 

 

U tom duhu dobijamo danas 40 razlike, ajde breee

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

 

Jedno je mašta a drugo realnost. Da mi možemo tek tako da iskeširamo nekog evroligaškog igrača ne bismo bili tu gde jesmo. Mene čudi što su i ovoga uspeli da plate, čovek ima ok statistiku u petoplasiranom timu ACB lige. Treba reći da se išlo i na igrača sa srpskim pasošem zbog domaće lige kasnije. To je Trinkijerijev izbor tako da sam spokojan. On sigurno zna zašto ga je izabrao.

 

Bilo je dosta podrugljivosti prilikom dolaska Renfroa a čovek sa par treninga uspeo da bude bukvalno naš MVP na veoma bitnoj utakmici protiv Olimpije. Bez njega bi bilo upitno i da li bismo pobedili.

 

Uostalom imate video klip sa meča jednu stranicu iza, gde nisu prikazani samo poeni već i odbrana, skokovi... kompletan uticaj na igru Partizana.

 

Ma ok je sve to, nego pojacanje je najavljivano kao bomba a ono, pola ljudi ovde sa foruma je moralo da gugla da vidi ko je lik. 

Link to comment

ko kaze da nece biti jos jedan, i onako ni sa tim 20-im igracem, partizan  ne bi bio konkuretan jelte :coffee:

a novodno je jaite bio prvobitni plan, no s obzirom na vase znanje, opet cete morati na gugl, cim niste znali ni za jankovica jelte..

Link to comment
18 minutes ago, BlackGeorge said:

Procenat slobodnih bacanja ove sezone u Estudijantesu mu je bio (za njega) fantastičnih 62%. :D

Do ove sezone se vrteo na nekih 40 i kusur %.

 

 

 

Odakle to? Po ACB ima 42%.

 

 

YKP4wKN.png?1

 

 

Najbolja utakmica mu protiv Barse, 7 skokova u napadu.

+/- uglavnom u debelom minusu.

Šutirao 7 puta za 3.

 

 

Link to comment
15 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

 

Odakle to? Po ACB ima 42%.

 

 

YKP4wKN.png?1

 

 

Najbolja utakmica mu protiv Barse, 7 skokova u napadu.

+/- uglavnom u debelom minusu.

Šutirao 7 puta za 3.

 

 

 

Slepo sam poverovao ovom čoveku koji je analizirao Nikolu. Od 3:00 priča o sl.bacanjima i kako se "popravio" ove sezone. Hvala za demanti.

 

 

ByTheWay, čim protivnička ekipa uđe u bonus Nikola će automatski morati na klupu, inače će da pljušte sekirice. :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment
15 minutes ago, Mark Rothko said:

 

YKP4wKN.png?1

 

 

Najbolja utakmica mu protiv Barse, 7 skokova u napadu.

+/- uglavnom u debelom minusu.

Šutirao 7 puta za 3.

 

 

 

Evidentno i bez trnuke sumnje statistka najboljeg igraca svoje ekipe, ono Dzejms Harden nivo. Shakula zna znanje.

Link to comment
24 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Slepo sam poverovao ovom čoveku koji je analizirao Nikolu. Od 3:00 priča o sl.bacanjima i kako se "popravio" ove sezone. Hvala za demanti.

 

 

ByTheWay, čim protivnička ekipa uđe u bonus Nikola će automatski morati na klupu, inače će da pljušte sekirice. :D

 

:D

 

pavija geldas samo ako ti je dosadno i hoces da se nasmejes. 

Link to comment

a zajebavate da kao ne znate ko je jankovic? :unsure:

i ok, nije igrac koji vam garantuje osvajanje aba/ek, ali svakako bolji od vasih postojecih domacih visokih 

Link to comment

Aman ljudi. Samo se ja nisam u trenutku setio ko je. A ne pola foruma. Cak sam i pomislio jel to bi onaj iz Olimpije... Ali za njega nisam cuo odavno nista, pa pitah ko je lik. Jer Ostoja rece bomba.. I sad zbog toga svi navijaci KKP neznalice. 

Link to comment

zadovoljan sam sa jankovićem. to domaće to će trinkijeri da uklopi koliko se maximalno može. 

još mi niko nije objasnio kako neko ovako loše šutira bacanja a nnema šaku kao šekil. pa mogu bacanja bar da se navežbaju.

Link to comment

nije ostoja najavio bombu, nego neki opskurni tviter nalog koji sam preneo.

 

a ovog jankovica je valjda radonja hteo da dovede pre dve godine u zvezdu, po tome je dosad najpoznatiji  :dry: ali to je propalo jer je pre toga jankovic izjednacio zvezdu i fmp, tj kao pomesao ih. a svi znamo da ta dva kluba nemaju nikakve veze jedan sa drugim, pa je ta greska neoprostiva

Link to comment

Da, bas zbog toga nije dosao.. Prelazili onoliki tamo vamo... poslednjih godina u oba tima bude maltene isto navijaca obe strane... Ne zanima to vise nikoga. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...