Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

42 minutes ago, Joe D said:

obojica imaju vece sake od shaq

pa pričalo se tada da šekil ima ogromne šake pa mu je basketaška lopta kao tenis loptica. naveo to samo zbog toga. stvarno ne razumem da neko tako loše šutira bacanja a profi je igrač.

koliko gluposti smo napravili pri kraju. ovaj janković stiže gagića po brzopletosti

Link to comment
1 minute ago, Timmi said:

Miskomunikacija... Pa brate mili

 

I zato nikako da im izazovemo sut.

 

Ne mozemo da vezemo tri minuta pune koncentracije u odbrani. Bas steta.

Link to comment

sve smo promasili na kraju. jebiga. 

sve je bolje i u napadu i u odbrani ali konstantne gluposti pravimo.

svako mora da ispuni kvotu od bar dve gluposti. limitiranost. nije slucajno

Link to comment

Promašili smo zadnjih 10 trojki koje smo šutnuli. Sa 9/16 odosmo na nekih 9/26. Dominirali Pejdž i Vanja. Otvorenih pet šuteva za trojku promašiše u poslednjem kvartalu meča. A ono Vanjino šutiranje trojke sa 10 metara na nekih 7 sekundi do kraja napada govori mi da Andrea nije baš mnogo napredovao što se tiče izbijanja iz glave Vanjine povremene indijanštine. Pejdža zakucati za klupu zadnjih par minuta meča, jednostavno taj čovek ne može ništa da ubode kada je gusto. I on je imao izliv debilnosti slično kao i Vanja onom smešnom kontrom kada nije uspeo da položi. Ajd da mu oprostimo zbog stvarno dobre odbrane večeras. Novica razigrao drvoseču satona sa 3+1, a Janković....Janković bi trebao po meni da izgubi mesto u prvih 12 dolaskom prezimenjaka. On uopšte ne igra košarku. On se šeta po terenu i bleji. Eto zašto dovodimo gospodina prezimenjaka zvanog 2+0. Stari Janković ne može ni da dogura do tih "2". Renfro opet fino razigravao. Gagić i Lendejl su glupavim izbijanjem lopti koje su bile u našim rukama upropastili sigurnih 3 - 4 poseda lopte.

I tako... 

 

Biće bolje protiv Mornara nadam se. Večeras su izgledali kao da i dalje slave novu godinu.

Link to comment

Pogađa, skače, asistira - u poslednje dve utakmice naš najbolji igrač. Neznalicama (:blush:) svojim igrama pokazao koliko se ne razumeju u košarku.

Nadalje ćemo ga zvati Brka Bosanac #32

 

 

 

CzqOC07.jpg?1

 

 

 

Link to comment

A u te dve utakmice smo na guzove dobili pokojnu Olimpiju i izgubili od rukometne selekcije Ritasa. 

 

Jedva cekam da se prikljuci Jankovic pa da bijemo RIP-a i herojski se posibamo sa Albom.

Link to comment
On 2.1.2019. at 14:49, bradilko said:

zadovoljan sam sa jankovićem. to domaće to će trinkijeri da uklopi koliko se maximalno može. 

još mi niko nije objasnio kako neko ovako loše šutira bacanja a nnema šaku kao šekil. pa mogu bacanja bar da se navežbaju.

 

Neko jednostavno nema osećaj u rukama i mož ga jebat

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...