Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Trinkijeri o Braunu...

 

 

Quote
Quote

Imam svoju ideju košarke koju sam prilagodio rosteru Partizana. Jako mi je teško da mu nađem mesto u istoj ekipi sa Radetom Zagorcem i Bandžom Sijem. Mislim da košarka ide pravcem koji se neće brzo promeniti. Pre su bile pozicije od jedan do pet, sa plejem, šuterom, krilom, centrima, a sada je 2-2-1, sa dva „hendlera“, koja mogu da igraju „pik end rol“, dva krila i jednim centrom. Morao sam da očistim kuću kada sam došao, jer moramo da znamo kako da igramo. Nije mi drago, Entoni Braun je imao dobre treninge, ali je prioritet Partizan, a ne individeualni igrači - rekao je Andrea Trinkijeri za Blicsport, tokom snimanja emisije “Sos koš”.

 

 

 

 

Za one koji ne gledaju Tegijeve emisije :laugh: ima nešto malo ovde -

 

https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/braun-prekobrojan-za-sada-bez-novajlija-trinkijeri-za-blicsport-otkrio-status-igraca/21dggjz

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, theanswer said:

Nisam oduševljen ovim potezom, ali Trinkijeri ima pravo da se otarasi bilo kog igrača koga nije doveo tako da jbg. 

Ni ja, tim pre sto sad realno ostajemo sa 8 igraca koji treba da iznesu sezonu do sledeceg prelaznog roka (9 ako se Novica povampiri), ako je suditi po zadnje 2 utakmice i izjavama Trinkijerija. Pecarski i Gavrilovic ce ocigledno dobijati po par minuta po utakmici, jedino ne znam sta planira sa Gagatarom.

Link to comment

 ne mogu sve opcije. više se nije znalo ko pije ko plaća. trinkijeri zavodi red i to mi se sviđa. njegova vizija njegova odgovornost.

suviše se podilazilo igračima zadnjih par godina. dopadaju mi se i izjave oko novice, pecarskog i nadam se gagića jer nam svi oni trebaju ali kad budu bolji i spremniji. 

Link to comment

Logican potez Trinkija u vezi sa Brownom. Decko je skroz pogubljen, nema vremena da se ceka na njegovo prilagodjavanje. Ako nije u stanju odmah da isporuci, stavise trenutno je gori od ostalih igraca na njegovoj poziciji, razlaz je najbolje resenje..

Link to comment

pa cekaj, kako je moguce da neko pazari bas tolikog raspada? sta je, poco da pusi krek pre mesec dana?

 

plus, ako se secate, isle su price kako bi bilo super da taj dodje ali nema mnogo sansi posto je mnogo dobar i skup, blabla. i konacno doveli tog mamojeba i mi svi srecni skacemo po sobi u krug i sudaramo se i odjednom ispadne da je negde u ravni sa aranitovicem, ako ne i gori.

 

plus je pejdz bulja, lendejl rupa... to ko kad odes u prodavnicu i nakupujes samo ono sta je jeftino i na popustu, a ne sta ti treba.

Edited by Miralem
Link to comment
43 minutes ago, Miralem said:

to ko kad odes u prodavnicu i nakupujes samo ono sta je jeftino i na popustu, a ne sta ti treba.

a mogao sam ruku u vatru staviti da nisi taj tip co'eka :fantom:

 

Link to comment
46 minutes ago, Kurdy said:

bezveze jbt...volio bih da smo ga vidjeli makar 15 minuta u akciji...igrao manje kod nas nego u nba

 

 

 

Igrao je tamo protiv Turk Telekoma pola utakmice.

Jednom umalo nije dao koš.

Link to comment
14 minutes ago, Mark Rothko said:

Kažu da je Gagić slomio nos Zagorcu na treningu, slučajno valjda.

Zagorac umesto u Rusiju ide na operaciju.

Gagić :isuse:

 

Neverovatno

Link to comment

Haha, pa jebotebog. I to par nedelja nakon sto je isprebijao Novicu. E alo!

 

edit: smesno je i to sto niko od nas ovde nema ni trunke sumnje da je sve bilo slucajno.

Edited by goofs
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...