Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, booyaka said:

Svaki trofej je bitan, lepo ga osvojiš pa ga skrnaviš natenane. :fantom:

Ne, bolje je da ga ukradeš od onoga ko ga je osvojio pa odneseš na tribinu da se proveseliš, pa ga onda izlomiš i baciš negde.

Link to comment
Ne, bolje je da ga ukradeš od onoga ko ga je osvojio pa odneseš na tribinu da se proveseliš, pa ga onda izlomiš i baciš negde.

Svakako je prihvatljivije kad to uradi neko iz mase sa tribina nego neko blizak klubu u svlacionici.
Link to comment

@Tresko

Mogu li da te zamolim da ne kvotuješ i ne ulaziš u diskusiju sa ovom dvojicom trolastih veseljaka. 

Sjebavaju svaki topik svojim glupostima, ne moramo i mi da ih podstičemo. Ignoriši ih, pliz

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

@Tresko

Mogu li da te zamolim da ne kvotuješ i ne ulaziš u diskusiju sa ovom dvojicom trolastih veseljaka. 

Sjebavaju svaki topik svojim glupostima, ne moramo i mi da ih podstičemo. Ignoriši ih, pliz

 

Nije poenta u ignorisanju, uvek će neko nešto da komentariše, poenta je da se to ne dozvoli. 

Link to comment
29 minutes ago, Filozof manijak said:

@Tresko

Mogu li da te zamolim da ne kvotuješ i ne ulaziš u diskusiju sa ovom dvojicom trolastih veseljaka. 

Sjebavaju svaki topik svojim glupostima, ne moramo i mi da ih podstičemo. Ignoriši ih, pliz

Ako moze da me ne pominjes, primetio sam i dok sam bio banovan mesec dana da si me par puta pominjao. Ako neko troluje to ste ekipa mozzer, ti i par likova pa ako smo mi mogli da trpimo vasa izdrkavanja o drzavi i parama mozete i vi nasa, pogotovo sto sam stekao utisak da ti ni ne pratis sport nego pises iz dosade. Hvala unapred. 

Link to comment
43 minutes ago, samo_opusteno said:

mozzer

:ajde:

 

Ajde sad se lepo opusti, samo opusteno, evo ja tebe necu pominjati, popij to sto pijes i sve okay!

Edited by mozzer
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

@Tresko

Mogu li da te zamolim da ne kvotuješ i ne ulaziš u diskusiju sa ovom dvojicom trolastih veseljaka. 

Sjebavaju svaki topik svojim glupostima, ne moramo i mi da ih podstičemo. Ignoriši ih, pliz

Pridružujem se molbi.

Unapred zahvaljujem.

Link to comment
On 15.11.2018. at 13:58, Nebojsa said:

sinoc vrteo ponovo mec, saseku jankovica posle dve trojke i laganog skok suta s par metara (ovo treba znatno vise da koristimo), s tri nepostojeca faula - dovoljno je toliko odraditi pri tesnom rezultatu i gotova prica za nas. od toga, 1 faul u napadu, kao i lendejlu ranije - nizasta.

 

 

Jankovicevi nepostojeci faulovi? Koliko mi je ovo poznato od prosle godine.:D

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...