Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam ove godine malo iskulirao sa kritikama na Vanjin račun jer je dodao neke elemente u svoju igru, prije svega vezane za igru bez lopte. Međutim mnogo problema je i dalje tu, prije svega, kasni sa driblingom i odlukom sa loptom u rukama, za polaganje ispod ruke jednostavno nema brzinu, u odbrani je i dalje krater. Plus/minus statistika često nije relevantan pokazatelj ali tu je najgori u timu, a slično je i sa odnosom indeksnih poena u odnosu na broj minuta na terenu, mada istina je da je tu imao par dobrih napadačkih tekmi koje mu popravljaju jako skroman prosjek.

Link to comment

Trinkijeri:

 

Tokom konferencije, on se osvrnuo i na status Novice Veličkovića.

- Imam dogovor sa Novicom. Rekao sam mu da proba da se vrati u najbolju formu koju može. Kada bude spreman za nekoliko nedelja - nema problema. Zadovoljan sam kako trenira i pomaže ekipi, videćemo da li imamo sreće da se vrati u formu da može da igra.

Link to comment

Tresko, daj odjebi vise. Shvatili smo odavno sta mislis. Nema razloga da svaki dan to ponovis vise puta.

 

Navijaci Partizana ne govore takve reci o igracima. 

 

Sto neko rece, mi nemamo sad Bogdane i Sase. Vanje su nam sve sto imamo.

 

A imano trenera koji ce ga, ako zasluzi, sutra poslati na tribine. Kao sto je poslao Novicu. 

Link to comment

Gledao sam par puta po nekoliko minuta i mnogo mi se svidjaju Gegic i Nikolic. Naravno, uz ostale, ali od njih mislim da de moze dosta ocekivati. 

 

Uzivanje je gledati trenera koji onako komunicira sa igracima. Uce svaki dan ponesto od njega. 

Link to comment

A u vezi Novice, negde sam procitao da Trinki kaze da se ponasa kao pravi kapiten. Samo da se sredi. Treba nam Novica na maksimumu da bismo napali titulu na kraju. 

 

Al polako, skockace se sve to narednih meseci. 

Link to comment

I kad sam se vec prosrao, da kazem i ovo (ista recenica koju sam rekao posle Nolana Smita, samo potpuno drugi smer). 

 

Krenula je nova era u KKP.

 

Nadam se da ce trajati bar jos 3 godine, posle ovih prvih 3. Cenim da cemo za to vreme zaigrati na F4. Zna se na koji mislim :)

 

Ok, lud sam. Al mnogo je pozitivnih detalja. A mi smo bre kodarkaska institucija! 

 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Timmy said:

 

 

Navijaci Partizana ne govore takve reci o igracima. 

 

Sve pet za ostalo..ali daj nemoj ti ovo da govoris. 

Ti koji si za Krstica ( Ok u dresu CSKA ) rekao da je picketina. 

Sramotno. 

 

Link to comment

Ne znam koji ti je motiv da lazes to. Pogotovu pisle toliko godina.

 

Sigurno znam da sam samo preneo reci coveka iz kluba. Gde je Krstic veoma veoma neomiljen. 

 

A ja licno sam ga uvek gotivio. 

 

Pa ocekujem da nadjes to sto sam napisao ili da kazes da si izmislio. 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...