Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

jedini kvalitet u toj emisij su ukljucenja koja tegi najavljuje kao live, a on pre toga nasnima razgovore pa pusta. :laugh: zabranili mu live ukljucenja od kad je sns kupio televiziju pa nasao nacin da premosti to.

:lolol:

 

kako to izgleda zapravo? tacno cu da pogledam jednu emisiju nakon sto godina. jos da nadjem sos kanal.

Link to comment
18 hours ago, theanswer said:

čekao sam ko će prvi da se pokenja. čovek nije patetičan, dokazao je delom svoje reči. 

a jbg, ne znam koliko je kojot ozbiljan, ali sam ja bukvalno otvorio temu sa namerom da napisem nesto slicno

 

odnosno, da sam stekao utisak da malo preteruje

 

mada ok, falilo je toga, pa kapiram zasto vam (navijacima partizana) godi u ovoj meri

Link to comment
1 hour ago, Timmi said:

:lolol:

 

kako to izgleda zapravo? tacno cu da pogledam jednu emisiju nakon sto godina. jos da nadjem sos kanal.

 

ma to je spektakl. on ima gosta i kada on zavrsi tegi kaze "da vidmo koga imamo na vezi, dobro vece", i onda pusti snimak razgovora sa nekim. :laugh:

 

@pbg

 

ma ozbiljan sam, ne lezi mi takav nastup, a ja imam kondiciju da satima slusam trenere.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

sve se nema a brown prekobrojan..

naravno ceka ce se neko iz raskoviceve ergele, menja se fokus sto se kaze.. :coffee:

 

 

 

O fala qrcu.

Fala muštulugdžiji, dobićeš bombon.

Link to comment
25 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

ma to je spektakl. on ima gosta i kada on zavrsi tegi kaze "da vidmo koga imamo na vezi, dobro vece", i onda pusti snimak razgovora sa nekim. :laugh:

 

@pbg

 

ma ozbiljan sam, ne lezi mi takav nastup, a ja imam kondiciju da satima slusam trenere.

 

Ovako kako si opisao zvuci kao da je prvi deo uzivo, a u drugom pusti snimak :)

Cela emisija se snima ranije, a da je smesno svakako jeste, ali sta ce covek kad mu zabranili. 

Edited by Giggsy
Link to comment

pa da, cela emisija se snima, ali on vodi emisiju kao da je live :D

 

da, zabranili su mu cim je sns kupio televiziju.

Link to comment
sve se nema a brown prekobrojan..
naravno ceka ce se neko iz raskoviceve ergele, menja se fokus sto se kaze.. :coffee:
Još Trinki da dobije pasoš i stranačku knjižicu po ubrzanom postupku i Vučiću šećeru. :fantom:
Link to comment
4 minutes ago, Timmi said:

Cek sad, kako ljudi znaju kada da zovu ako je snimak?

 

tegi pusta telefon na instragram

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...