Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

44 minutes ago, John Coltrane said:

Ovi se i dalje drze, pu pu pu

5


Je l ti štuca tu? Meni je lepo radilo i onda je počelo redovno da štuca, PL pogotovo. Ali nisam probavao od kad sam zbudžio net na 50mbps.

Ispaničio da nađem neki ace, pa nalateo na sportstreamings.com. Odradilo bez štekanja prvo poluvreme, na španskom džebajga.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Gylfi Pleasure said:


Je l ti štuca tu? Meni je lepo radilo i onda je počelo redovno da štuca, PL pogotovo. Ali nisam probavao od kad sam zbudžio net na 50mbps.

Ispaničio da nađem neki ace, pa nalateo na sportstreamings.com. Odradilo bez štekanja prvo poluvreme, na španskom džebajga.

 

Veceras gledam na SK, ali generalno nemam problema. Probaj neke druge osim televizija sa ENG govornog podrucja, DAZN kod Svaba ili neki ruski oni su najstabilniji.

Link to comment
33 minutes ago, kipo said:

Volkot nije igrao nešto ni poslednjih godina kod Vengera

 

Erm... Zabio je 19 golova u svim takmičenjima daleke 2016-17. Pao kurcu za uši kad je Wenger prešaltao na 3 u zadnjoj liniji pa je Fio™ postao višak.

 

Naredne sezone je igrao do januara kod nas, uglavnom u EL, ali i ponešto u ligi. Ostao je tehnički, taktički i mentalno nezreo igrač.

Link to comment
25 minutes ago, ArleKino said:

 

Erm... Zabio je 19 golova u svim takmičenjima daleke 2016-17. Pao kurcu za uši kad je Wenger prešaltao na 3 u zadnjoj liniji pa je Fio™ postao višak.

 

Naredne sezone je igrao do januara kod nas, uglavnom u EL, ali i ponešto u ligi. Ostao je tehnički, taktički i mentalno nezreo igrač.

A bio dečko koji obećava, sasvim neloš.

Link to comment
On 6.2.2019. at 13:25, John Coltrane said:

 

Sta konkretno?

 

Sve je pocelo sa mojom konstatacijom da se ovde, slepo, pokusava opravdati Klop koji radi isto sto i Murinjo svaki jebeni menadzer koji je kukanju sklon i/ili smatra da su ga "ljudi u crnom" ostetili (tj. njegov tim). Nadji mi jednog trenera koji to nije radio u svojoj karijeri? E, sad sto je to kasnije eskaliralo u polupatkometriju, sami ste trazili :fantom:

 

 

 

On 6.2.2019. at 10:32, John Coltrane said:

 

Ubice vas ta emocija :cry:...

 

Niko da izbroji trofeje :fantom::

 

Ово. 

Link to comment

Šta zevaš tu? Scenario magare~blato sasvim je moguć.

 

Mada treba prvo savladati uvek neugodni Bournemouth, koji će doduše biti bez pozajmljenog Klajna... ali možda puste Solankea sa lanca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...