Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

"Klopp is used to winning with offside goals," said Pellegrini after the Liverpool game. "He beat me against Malaga with a goal seven metres offside. So he cannot complain about anything."

 

Kad popizdi this charming man

 

:isuse:

 

Пелегрини се бламира са својим старим ранама. Мада је окршај Борусије и Малаге једно од златних тренутака Лиге шампиона у задњој деценији.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Fulate poantu. Manje je bitno jel' ili nije bio ofsajd na Malaga-Dortmund. Poanta je u  "he cannot complain about anything", s obzirom da se žalio na suđenje sinoć.

 

Ti si fulao poentu. Klop je rekao da je na suđenje uticala ona ogromna greška kada je priznat gol posle ofsajda. Šta tu nije tačno? Da li se žalio ili je izneo činjenično stanje stvari? Kod svih sudija se stvorio ogroman pritisak posle čega su pravili niz manjih ili većih grešaka. Npr manja greška je bila kada je Salahu sviran ofsajd kada je bio minimum pola metra iza zadnje linije. Velika greška je bila što Origiju nije sviran ofsajd u poslednjem napadu. I rekao je da razume da su sudije ljudska bića i da greše, ali da je to sve uticalo, što je i tačno.

 

 

Link to comment

Mislim da je Pelegrini mislio na događanja na terenu odmah po završetku utakmice i zbog toga sam ono i napisao. Videlo se da je prvo bio u raspravi sa sucem a odmah zatim i sa Pelegrinijem.

 

Presice me uglavnom ne zanimaju pa ih preskačem, ali ukoliko je to rečeno što si ti napisao, to je savršeno korektno.

Link to comment

Kad je vec Ruxin ubijen, a niko da okaci

 

“If we are going to give a hand to Manchester City, who were also my club, maybe the manager of Liverpool didn’t like it,”

Link to comment

Evo Copi...sad sam na drugom mestu pročitao da nije baš ni tako rečeno kako si ti napisao.

 

Klop se izjavio da su sudije pod pritiskom nakon greške oko koje se svi slažemo, sve fifty fifty situacije sudile u korist WHU i da se tako ne može igrat, što je ipak "complaining" , bar u mojoj knjizi, što opet znači da je ono što je Pelegrini izjavio, potpuno na mestu.

 

 

Link to comment

Takođe je rekao da bi bilo nezasluženo da je Origi dao gol u poslednjim sekundama, tj. da je WHU zaslužio bod.

 

Ali umesto da prepričavamo jedni drugima šta je koji sajt preneo, koga zanima može da upotrebni čudo moderne tehnologije poznato kao video snimak:

 

 

Link to comment

Naravno da se žalio. Šta sad, poklonjen ti je vodeći gol, i ti sad spominješ par fifti-fiftija koji nisu otišli na tvoju stranu. Pa to ne bi trebao da spominje ni da mu nisu poklonili prvi gol. Nije sigurno sudija vezao noge Salahu kada je bio par puta u 16 u dobroj poziciji. Da ne spominjem par dijagonalnih lopti Šakirija u maniru "đe je taj Masaro". Ni njih nije sudija odigrao. Mnogo kenja čovek, nije još na nivou 1 Spešla, ali pretenduje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...