Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 minutes ago, ArleKino said:

 

Jok, Arapi vam i gradom vladaju.

 

Ce da vidimo.

Sto se grada tice, ne znam uopste koga bih pre hteo da vidim da uzima titulu. Isto mi je bukvalno

Link to comment



Sto se grada tice, ne znam uopste koga bih pre hteo da vidim da uzima titulu. Isto mi je bukvalno


United ili City? I meni, realno, sad kad je Specijalni otišao. Ali zbog Ruxina, blagu prednost bih ipak dao plavoj varijanti.
Link to comment

Najveći plus danas mi je bio Keita, nadam se da je ovo najava šta ćemo od njega da viđamo ubuduće.

 

Fabinjo i Vajnaldum pokidali, Salah se vraća, Bobi takođe :hihi:

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:


 

 


United ili City? I meni, realno, sad kad je Specijalni otišao. Ali zbog Ruxina, blagu prednost bih ipak dao plavoj varijanti.

 

 

E sace 20LEgend tek da vas zajebe :)
Bez zezanja, Liverpool ne volim nimalo, ali ih cenim, Shitty mrzim i nemam zbog cega da ih cenim. Opet, ako ako Liverpool uzme, ode na +6 u odnosu na Sir Ryana. U nebranom sam grozdju. Nek se se mi umuvamo u 4, a sledece sezone, kako dolikuje, dva najveca kluba da se pobiju posteno

Link to comment
2 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Jel ono bio ofsajd Manea, sad sam video. Deluje kao da jeste.

 

Iz jednog ugla deluje da bi mogao da bude, ali nisam video ništa definitivno. 

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

Najveći plus danas mi je bio Keita, nadam se da je ovo najava šta ćemo od njega da viđamo ubuduće.

 

Fabinjo i Vajnaldum pokidali, Salah se vraća, Bobi takođe :hihi:

 

Keita je solidno odigrao, otpilike kao u prvom kolu protiv Prslina. Šteta što je 24 kola između te dve utakmice proveo u kanalu.

 

Ja sam letos zamišljao da će se ovo stalno igrati, dakle 4-3-3 sa Keitom kao jednim od tri centralna veznjaka. Ali Klopp je imao neke druge ideje, pa je izmišljao Salaha kao sidraša, čupao pobede od 1-0 zahvaljujući Van Dajku i Alissonu...

 

Nisam optimista po pitanju finiša sezone. Bilo bi fenomenalno da mogu da se uspešno vrate na prošlosezonski stil igre, ali bojim se da je previše vremena protraćeno na taj 4-5-1 eksperiment.

 

Ako nekim čudom dobijemo Bajern kod kuće bez VVD, i posle prođemo neporaženi kod Solskjaera, biću vrlo prijatno iznenađen.

Link to comment
5 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Jel ono bio ofsajd Manea, sad sam video. Deluje kao da jeste.

I meni deluje kao da jeste kad se zaustavi, ali baš je marginalno. 

 

Kao što sam već sto puta rekao, sudije bi morale da tolerišu sve te granične situacije. Ako ih VAR bude naknadno poništavao, OK, ali ne da se pomoćnici prave da vide ofsajde od 10 cm u deliću sekunde, a u stvari svaki put samo bacaju novčić da odluče šta će sa zastavicom.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...