Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa meni bi i to manje smetalo, ako nameštaju da znamo da nameštaju. A ne ovo, da svi treba da se pravimo da sudija vidi ono što apsolutno ne može da vidi. 

 

Mlataraju zastavicom odokativno, svaki put im je 50% šansa da ubodu, a instinktivno češće izaberu opciju koja odgovara većem klubu.

Link to comment
2 hours ago, Giggsy said:

 

Ma, necu da ispadnemo od njih. Necemo osvojiti, ali ne moramo ni sada ispasti. Kad dodje neka Barca pa nek izginemo posteno

Bozemeprosti, sutra za Citeh moramo navijati

Jbg, treba da sjebu glavnog konkurenta za 4. mesto. Posle na kupanje :happy:

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Minimalan ofsajd. Jbg, već postaje nemoguća misija za neutralce da navijaju za Liverpul

Јбг, преживећемо...

Link to comment

Inače, juče je Arsenal u prilično bijednoj utakmici dobio Huddersfield. Arsenal bez Özila, Ramseya, Aubameyanga (sorry, @John Coltrane, a znao sam dan ranije da nije otputovao :D ) i Xhake se orijentisao na kontre kod najgoreg tima lige. Još smo bez CS-a u gostima u ligi, zadnji je bio u Wengerovoj posljednjoj utakmici (kod Huddersfielda). Šta Emery planira mislim da ni on sam ne zna.

Link to comment

Gospodin Emeri Vampir iz Baskije, očigledno ima smisla, materijal mu je skroman al da se ne lažemo moglo je i bolje. 

 

Ne vidim viziju, na leto ako ne planiraju veliku smenu kadrova, ništa se neće menjati. Borba za 4o i pevaj. 

Link to comment
3 hours ago, ArleKino said:

Inače, juče je Arsenal u prilično bijednoj utakmici dobio Huddersfield. Arsenal bez Özila, Ramseya, Aubameyanga (sorry, @John Coltrane, a znao sam dan ranije da nije otputovao :D ) i Xhake se orijentisao na kontre kod najgoreg tima lige. Još smo bez CS-a u gostima u ligi, zadnji je bio u Wengerovoj posljednjoj utakmici (kod Huddersfielda). Šta Emery planira mislim da ni on sam ne zna.

 

Upamticu ti ovo. Da sam ga izbacio uzeo bih Lakazeta i Pogbu umesto Manea i Azara umesto Felipe Andersona i opet bih ubio i ovo kolo. Ovako mi ostadose i Jang i Rash i Auba svi sa krompirom.

 

 

Link to comment

Ovo sa Maguierom, naravno, uopšte nije bio dajv Sona. Englesko deblo pustilo koren, čovek zapeo, pao. 

 

Maguire pokazivao da je izbio loptu, iako se iz aviona videlo da nije.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...