Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, 189- said:

neverovatno sta nije sudjeno sada na kraju. jebote jel realno sta se desava, jos postoji i var.

Prekršaji van kaznenog ne podležu VAR-u.

Link to comment
22 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Prekršaji van kaznenog ne podležu VAR-u.

pa nemam pojma sta se moze pogledati i sta ne. kako ce pregledati situacije oko kaznenog prostora ako sudija ne dosudi penal. bezveze.

Link to comment

Ja sam i dalje zapanjen kako on ove sezone nije završio u Realu, s obzirom da sam samo njega video kao nekog ko koliko toliko može da pokuša zameniti CR. Sad im već postaje kasno, Eden ulazi u 28,29 godina, neće on imati još mnogo žara. Ovo što je sinoć izjavio pokazuje da Sari baš i ne uživa autoritet, iako po konferencijama pokušava da glumi neku strogoću. Najebo je ako se posvađa sa igračima, puštali su oni niz vodu i veće od njega. :cool:

Link to comment

Večeras FA Kup, Arsenal v Manchester United.

 

Interesantan detalj - Arsenal igra prvi put FA Kup utakmicu protiv Uniteda kod kuće nakon 1988.godine (dobili 2-1, McClair promašio penal za goste u 87.minuti). Otad se igralo:

 

-0-0, 1-2, obje utakmice na Villa Parku 1999 (crveni karton za Keanea, Bergkampov promašen penal u 90.minuti i Giggsov tepih),

-2-0 na Old Traffordu za nas 2003 (Beckhamov sudar sa kopačkom),

-0-1 na Villa Parku 2004 (Carroll zaustavio Nepobjedive :isuse:),

-0-0 pa 5-4 na penale u finalu 2005 (Reyes pocrvenio, United dominirao 120 minuta, Scholes jedini od 10 penaldžija promašio, Vieirin posljednji kontakt sa loptom u dresu Arsenala bio gol za osvojeni kup),

-0-4 na Old Traffordu 2008 (United dominantan, crveni karton za Ebouea, identičan onom koji je dobio Nani protiv Reala koju godinu kasnije),

-0-2 na Old Traffordu 2011 (Ferguson sa sedam odbrambenih igrača i najnenormalnijim veznim redom ikad dobio Wengera),

-2-1 na Old Traffordu 2015 (Welbeckov winner, Di Marijin crveni karton nakon što je uhvatio Olivera za dres).

Link to comment

E, da nisi ovo napisao ne bih imao pojma da se baš danas igra. Nekako mi je FA Cup izgubio draž koju je nekada imao, mada se nadam dobroj utakmici...

 

 

Inače, od ovih što se naveo, meni je ona iz 2005 nekako najlegendarnija, pravi primer da fudbal nije klizanje, i da nije bitan "umetnički dojam" nego golovi...

Link to comment
10 hours ago, John Coltrane said:

Azar kaze da ga ne zanima sta menadzer prica, on samo radi svoj posao. Jel Sari vec izgubio svlacionicu ili Azar, napokon, ide u Real?

rekao bih da hazarda zabole ona stvar za sve sto se desava u klubu.  prilicno neprofesionalno, ali smo vec navikli.

Link to comment

Jbg, nije se ni Celzi pokazao kao superprofesionalan klub letos sa onim prejebavanjem oko Kontea, Sarija. Bio je onaj tweet Mozesa pred okupljanje u kom kaze da treba u ponedeljak da se javi u klub na skup, ali ne zna kome treba da se javi :D

 

Otici ce Azar na leto, kako ce Celzi to preziveti bumo videli s obzirom da im je ceo navalni vezni red zreo za remont.

Link to comment

jebiga kada je ove nesposobnjakovice de laurentis vozao kako je zeleo. ipak, ne prodje nedelju dana a da ne da neku izjavu gde spominje real, smara vec cela prica.

 

hazard je pre neki dan izjavio da je zeleo da napusti chelsea jos proslog leta ali nije doslo do transfera. kaze da jos uvek nije siguran da ce napustiti sto u prevodu znaci da zavisi da li ga real zeli, tj koliko.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...