Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, MancMellow said:

Klasična Arsenal-Utd utakmica. 

 

 

А кад смо вам™ лепо причали да је Специјални потпуно погрешан избор Вудворда, помињали сте неке трофеје, камионе...:sleep:

Link to comment
12 minutes ago, porucnik vasic said:

А кад смо вам™ лепо причали да је Специјални потпуно погрешан избор Вудворда, помињали сте неке трофеје, камионе...:sleep:

Pa bilo je i trofeja, doduse ne onih kojih je trebalo. Zavrsili smo i drugi prosle godine, sto nismo od Alexa, ali, korak napred nije mogao, a mora se reci i da ga klub nije podrzao u prelaznom roku. No, sve to ne porice katastrofalan man-management, sto mislim da je pokazatelj dubljeg problema (s obzirom na to da je bio ocegledan i u Chelskom). Ne znaci da se nece nekako vratiti u vrh, ali nema se vrema za to. Negde drugde. 

 

Ovo sto Ole radi do sada je ludilo, niko se tome nije nadao, ali a) najjaca iskusenja jos nisu dosla b) "medeni mesec" je ispao jako dug, ali je i dalje medeni mesec. Niko srecniji od navijaca Uniteda (me included) ako pobedi City, Liverpool i eliminise PSG, ali o zaista ostaje da se vidi. S druge strane nema garancija i da bi bilo ko drugi to uspeo (recimo bar 2 od ta tri). No, bez obzira, ako uspe da nas ugura u top4 sigurno bi ga ostavio bar jos jednu godinu. Nije to tek tako nadoknaditi onoliku razliku od decembra (8 ili 10 poena, zaboravio sam)

 

Btw, po igri bih rekao da se itekako konsultuje sa SAF-om. Ili to ili je Phelan mnogo bolji i mnogo vise pokupio nego sto mislimo.

Edited by MancMellow
Link to comment

Ili su ustvari igrači ti koji igraju fudbal, i samo im treba dati slobodu i pravo na grešku, a ne ograničavati i sputavati očigledan talenat glupavim defanzivnim idejama.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ili su ustvari igrači ti koji igraju fudbal, i samo im treba dati slobodu i pravo na grešku, a ne ograničavati i sputavati očigledan talenat glupavim defanzivnim idejama.

 

ili ukratko:

 

 

Link to comment
27 minutes ago, MancMellow said:

Btw, po igri bih rekao da se itekako konsultuje sa SAF-om. Ili to ili je Phelan mnogo bolji i mnogo vise pokupio nego sto mislimo.

 

Phelan je u Manchesteru od 1999. godine naravno da je deo masine SAF-a.

Link to comment

Odbrana ne jos, ali kad krenu u napad, to su talasi kao u dobra stara vremena. Uzivanje. Kontranapadi :wub:Naravno, vracene su velikim delom i uloge na krilima, bekovi idu skroz napred.  S druge strane izvlaci maksimum iz Herrere, sto mi je poseban plus. 

Link to comment

Pred utakmicu koju beše, pitaju Olea hoće li se vidjeti sa Fergijem i hoće li ovaj uticati na postavku igre. Kaže Ole: Da, vidjeću Fergija, ali ja sam u Junajtedu proveo 15 god. tako da Fergijev uticaj koji sam pokupio za to vrijeme ne može da se poredi sa tih sat vremena :wub:  Sve je pretcrtano iz Fergijevog vremena, od ponašanja u klubu do igre na terenu. Nadam se da će biti dovoljno. Inače, filozofija je jednostavna, ovo je sa treninga Moldea.. 

 

 

Link to comment

Aman ljudi, Ole je trener Moldea i dalje, njima liga pocinje na prolece i on ce prvih par kola NOR lige u maju imati tamo zamenu i na kraju PL se vraca.  Za to vreme ce nekog vec obrlatiti silnim milionima da sedne na klupu (Pok, Zidan, neko treci) i jos vecim milijardama da se dovede neki stoper. Ili ce Felan pomagati Keriku u zelji da od njega naprave dobrog menadzera. Najmanje verovatan scenario je da ce OGS imati 30 od 30 do kraja sezone i da ce mu ponuditi long term ugovor.

Link to comment

Pa ne treba 30/30, nemoguće je da zadrže ovu formu do kraja, dovoljno je pozitivan skor. NJegovo dovođenje je odradilo potreban posao; klub, igrači, navijači, dionice, svi se trgli iz letargije i sad koriste taj psihološki momenat. Međutim, ako zadrže formu bez većih oscilacija, a naročito ako izbore top4, ne vidim zašto ne bi dobio posao. Radiće se o pola sezone, sasvim dovoljno da se afirmiše. Najvažniji posao je već obavljen. Jbt, ne strepi se kad ideš kod Kardifa i Valensije kao s onom budalom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...