Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

5 hours ago, kipo said:

Pred utakmicu koju beše, pitaju Olea hoće li se vidjeti sa Fergijem i hoće li ovaj uticati na postavku igre. Kaže Ole: Da, vidjeću Fergija, ali ja sam u Junajtedu proveo 15 god. tako da Fergijev uticaj koji sam pokupio za to vrijeme ne može da se poredi sa tih sat vremena :wub:  Sve je pretcrtano iz Fergijevog vremena, od ponašanja u klubu do igre na terenu. Nadam se da će biti dovoljno. Inače, filozofija je jednostavna, ovo je sa treninga Moldea.. 

 

 

 

Becks je rekao nesto tipa - nemojte baby face da vas zavara, ume on da bude itekako ostar

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa ovako nestabilnim Arsenalom osakacenim povredama, Totteom bez Alija i Kejna, te totalnim haosom kod Sarijeve momcadi (jos ako Iguain ne upali iz prve, a Azar ode ili se jos vise uskurci) ne vidim sto top 4 deluje toliko daleko. Mene vise zanima sta moze uraditi u LS.

Link to comment

Ako se ne varam, kada je Solskjaer došao imali ste -11 u odnosu na četvrtog Čelzija. Bilo bi suludo menjati trenera ako se izbori za LŠ.

Na ovom primeru se dobro vidi koliko je Murinjo bivši trener od 2013. godine. Mogli ste ga barem još dve godine zadržati.:sleep:

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Sa ovako nestabilnim Arsenalom osakacenim povredama, Totteom bez Alija i Kejna, te totalnim haosom kod Sarijeve momcadi (jos ako Iguain ne upali iz prve, a Azar ode ili se jos vise uskurci) ne vidim sto top 4 deluje toliko daleko. Mene vise zanima sta moze uraditi u LS.

U LŠ sa ovakvom odbranom protiv PSGa teško, jedino na neko ludilo DDGa.

Link to comment

Ono sinoć je bila neopisiva sramota. Da je J-league u pitanju neko bi izvršio harakiri.  Igrači Wimbledona su se borili kao da će njihovim mudima čistiti obližnji teniski kompleks ukoliko izgube. Ovi moji kao da su došli na slikanje. Sramota...apsolutno zaslužena pobeda Wimbledona. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...