Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ja čuo Alen Omić menja Wijnalduma na poziciji petice.

ti gledas da skroz na skroz ostanemo bez vasica :blink:

Link to comment

Posle ovolikih para datih za golmana,ne mogu vise da potezem argument da je Mancesterske ekipe plastikanerski duet.U smislu da su timove napravili samo zato sto imaju love na kreditnoj.I posle dolaska Van dajka je bilo tesko,ali sada.

 

Sto se tice momka iz Gnjilana,on je antipatican nevazno odakle je i kako se izjasnjava.Sirovina klasicna.Ne znam kako cu se osecati kada bude u timu,jedino se nadam da ce vredeti sto smo ga doveli.

Link to comment
1 minute ago, cvrlle said:

ti gledas da skroz na skroz ostanemo bez vasica :blink:

Što, ceniš da su mu Rebić i Vida draži? Mislim vasiću draži, ne Draži Draži.

 

Odbraniše penal, Milner propo :sad: 

Link to comment
35 minutes ago, cvrlle said:

ti gledas da skroz na skroz ostanemo bez vasica :blink:

hehe 

neka odluči na koju će stolicu zema da sedne.

ovako se više ne može

Edited by bradilko
Link to comment

''ljiverpul jedna momcad''... zvuci kao neka dobra krilatica

 

nego, dosta tanko je ovo uini. jedino sto nam se lepi razbranio. izgleda ga je resetovao(ponistio ramosa) ovaj danasnji transfer.

nije mi bas jasna klopova namera da gura woodburna u sredinu. nema ni fiziku  ni hemiju da igra tu u premieru, em je tu najveca guzva u timu.

ljiljana :cry: 

 

Edited by cvrlle
Link to comment

Jeste tanko, ali evo Ljiljana overava prečku. Najgori najiskusniji, Milner i Matip. Poseban je WTF Solanke na levom krilu, to kao kad su Hodžson odnosno Pulis stavljali Krauča da tamo igra. (Da ne idemo unazad čak do Heskija.)

 

Woodburn je malo ojačao, bar ako je suditi po vratu... ja sam pisao pre godinu dana da mi ne deluje da će biti išta od njega. Zato mi se Ojo baš sviđa, iako danas ni on ništa ne igra.

 

Valjda postava za drugo poluvreme ipak nešto uradi, pre svih naravno ultramotivisani Markec.

Link to comment

siguran sam da ce woodburn na posudbu ove sezone. ojo je tenak za njega. 

bice zanimljivo videti fabinha i keitu zajedno na terenu ako nista drugo. i naravno lazaa!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...