Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sećate se da je politika bila zabranjena na sportu za vreme sp?

možda da zabranim računovodstvo na pl temi... Možda ne bi bilo loše?


30 dana ban za bilo kakvo vodjenje knjiga PL ekipa. Cak ne treba ni split da dozvolis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
3 hours ago, radnik said:

Players Bought: £326,600,000

21 Players Sold: £255,500,000

 

Ovo su cifre od 6. januara 2016 godine. Samo u 2018 godini je potrosio 179 miliona (Dijk, Fabinho, Keita, Shakiri) + Alisson koji je vec na putu za Liverpool - kapiram da ce vec sutra ujutru da ga predstave. Ostaje da proda jedno 5 igraca (Markovic, Mignole, Moreno, Sturridge) a tu ce da pokrpi po 10+ miliona evra po igracu. Resili Ameri da rasire kesu, valja se igrati sa nekim starijim od 18 godina na klupi u slucaju povrede. Jos Fekir Slabo Koleno i dobri smo za borbu od 3-5 mesta ove sezone :)

 

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

30 dana ban za bilo kakvo vodjenje knjiga PL ekipa. Cak ne treba ni split da dozvolis.

 

 

+1

Jedan od najdosadnijih fenomena.

Link to comment

Sad baš čitam, Ox iscepao sve živo, ne samo ACL. Ko god mu bude vodio rehabilitaciju mora da bude jako obazriv, inače lako može da završi kao Hargreaves.

Link to comment

Kažu da se to za Oxa znalo čim su ga pregledali posle povrede, ali nisu hteli da uznemire javnost, pa su kenjali da bi mogao da se vrati do kraja kalendarske godine :blink: Ne znam šta su očekivali, talas samoubistava? Danas kažu da nije career-ending, ali ko zna šta sad kriju.

 

Tuga za dečka, taman je proigrao i ja se navikao na njega, kad ono... 

 

Znači, sredina je sad Henderson-Fabinho-Keita, Wijnaldum-Milner-Lallana, plus po potrebi razni gastarbajteri iz Gnjilana i Beograda. Opet bi bila gužva da dođe Fekir, mada mi sad nekako i ne deluje suvišan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...