Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Upisao se i Stuki Kapiten, lep finiš, asistent Keita koji ubedljivo najbolje igra u drugom poluvremenu. Fabinho zato dosta slab.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, čekmeže said:

A kad je Lovren u igri?

 

3 hours ago, copkillah said:
4 hours ago, porucnik vasic said:
Просто је то, кад је арнаутски кепец у игри желим им све најгоре.  Кад га нема све кул. Иначе, војници ЈВуО су великом већином били без браде. 

Uozbilji se, mator si čovek. Ne vidim kako te onda Lovren do sada nije sprečavao da navijaš za Liverpul, a Šakira ti smeta.

Ловрен у тиму је већ гора клетва од моје да Бог да изгубили. :sleep:

Link to comment
Just now, porucnik vasic said:

Како се показао Лазар?

 

OK, trčao je dosta po levom krilu, ušao u par polušansi, a jedinu čistu je lepo završio. Vidi se da mu je stalo da ga neko negde uzme.

 

Link to comment

nista to vasicu, ruxin ceni samo one golmane koji barataju perfektno i nogom. alisson je prevara :fantom:

 

Edited by cvrlle
Link to comment
33 minutes ago, cvrlle said:

raduj se uini! kloppara kaze da je to to sto se tice kupovine za ovo leto :rant:

Vidiš kako mi kontrira, kad sam rekao ne treba Fekir on ponudio 70 miliona, a sad kad kažem OK uzmite ga, on kaže e baš neću. Proradio mu čuveni švapski inat :mad: 

 

Realno, nije neophodan rizik. Ako je stvano bilo problema sa kolenom, razumno je što su otkazali. Ako nije bio problem sa kolenom nego su pokušali da mu spuste cenu, debilno jeste ali nije tragedija - neuporedivo bitnije da su uzeli krštenog golmana.

 

Alisson - Clyne Lovro VVD Robinson - Hendnerson Fabinho Keita - Salah Firmino Mane

Karius/Mignolet - Trent Klavan/Gomez Matip Moreno - Wijnaldum Milner Lallana - Shaqiri Sturridge Origi/Solanke/Ojo/Kent

 

Sapienti sat.

Link to comment

moje je misljnje da bi nam i fekirov potpis doneo dosta novih i dobrih stvari ali se generalno, kao sto to napisah sinoc, slazem sa vama. da se ovako zavrsi prelazni rok bila bi to puna kapa.

kupicemo ga na zimu ako bas toliko fali...:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...