Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Neka ostane pribelezeno

Jurgen Klopp's LFC Transfers

18 Players Bought: £326,600,000

21 Players Sold: £255,500,000

 

do danas je kupio manje od celog 0,7Pogbe

 

edit: Ruxine brate, moram li te uvek potpisati kad koristim ove jedinice Pogbe? Ili je to vec uslo u narod i ...

 

 

Edited by radnik
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zar opet to izvlačenje na net spend? A da sačekamo da Flopara prvo nešto nekad osvoji, pa tek posle počnemo sa izgovorima?

Link to comment

Sarri on transfers: "I feel much more a pitch manager, a field manager than a general manager. I think I’m one of the few managers who is bored by the transfer market. I’m not that interested in it. Our task as managers is growing the players we have."

 

:dry:

Link to comment

Sto je izvlacenje? Stvarno pitam? Ja mislim da je realno i posteno. Pa nije on dodao na vrednost koju je nasledio 300m vec za sada 70-tak.

Link to comment
Pa uvek možeš da umesto Rome počneš da simpatišeš LFC :fantom: Već razmenjuješ dresove sa Copijem, neće ti teško pasti...
To je moja ideja, da ga povučem ka nama. Dres je navlaka
Link to comment
21 minutes ago, radnik said:

Sto je izvlacenje? Stvarno pitam? Ja mislim da je realno i posteno. Pa nije on dodao na vrednost koju je nasledio 300m vec za sada 70-tak.

 

"Vrednost koju je nasledio" je čista apstrakcija, tržišna vrednost igrača raste i pada konstantno. Ako kupiš igrača za 100 miliona, ti ćeš sutra na terenu imati igrača od 100 miliona - ništa njegovom učinku ne dodaje ni ne oduzima vrednost za koju si uspeo da uvaljaš njegove prethodnike.

 

Bitnije, to cinculiranje oko novca je besmislena rasprava kad je vode navijači apsurdno prebogatih franšiza. I United (2) i Arsenal (5) i City (6) i Chelsea (7) i Liverpool (8) i Tottenham (10) su među najbogatijim klubovima sveta! A onda kao treba Ruxin da spočitava sekti, ili 189- Arlekinu, ili mi Merkuciju, što je njegov tim potrošio ovoliko ili onoliko u ovom ili onom periodu. Pa onda kreću izgovori "Ali ne, čekaj, stani, vidi, evo, prodali smo ovoliko što znači da smo u stvari efektivno potrošili samo onoliko..."

 

Sviranje penisu, sve u svemu.

 

Link to comment

Sećate se da je politika bila zabranjena na sportu za vreme sp?

možda da zabranim računovodstvo na pl temi... Možda ne bi bilo loše?

Link to comment
6 minutes ago, Ruxin said:

w8wut.gif

 

Dobro izvini, evo: osvojio je dva puta Bundes i jednom Pokal™. I još dva Superkupa. But what has he done for me lately? :fantom: 

 

Link to comment
On 15.7.2018. at 18:58, Прслин said:

Честитке свим Хрватима на топику на мушки одиграном Светском првенству. Заиста велики успех, раме уз раме са оним финалом који сте  ’66. играли против Реала.  

Ahahsahaashahaaha sad videh,duvaj ga opeglani!:D

Link to comment
14 minutes ago, radnik said:

Jeste sviranje penisu, ali forum tome i sluzi valjda :D bar dok ne krene liga.

 

Služi realno i tokom sezone. Samo kažem, bar ne moraš da se trudiš oko izgovora tako rano, ima vremena dok se ne osvoji neki liga kup, nešto.

 

Nego, da li je vreme da se polako opraštamo od Kariusa, ili ćemo ga opet gledati na golu kad bude još dublje potonuo u depresiju? Izgleda je džabe snimao ovaj inspirativni insta promo:

 

Link to comment
27 minutes ago, radisa said:

Sećate se da je politika bila zabranjena na sportu za vreme sp?

možda da zabranim računovodstvo na pl temi... Možda ne bi bilo loše?

 

 

Nikako.

 

 

 

In other news, Alison potvrdjen, medicinski za par dana, novi transfer rekord (za golmana)...

 

 

 

Link to comment
29 minutes ago, radisa said:

Sećate se da je politika bila zabranjena na sportu za vreme sp?

možda da zabranim računovodstvo na pl temi... Možda ne bi bilo loše?

bilo bi genijalno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...