Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честитке свим Хрватима на топику на мушки одиграном Светском првенству. Заиста велики успех, раме уз раме са оним финалом који сте  ’66. играли против Реала.  
Igrali finale kes prije prosineckih i najdovskih.
Link to comment

negde sam procitao da su van price za alissona i da sada ciljaju cilessena, a negde da su stvarno blizu brazilcu...ko ce ga znati. jos nije ni sigurno da courtois odlazi...moralo bi se ovo sto pre resiti sto se tice chelseaovih igraca jer je do kraja prelaznog roka otprilike manje od mesec dana a zna se koliko su u upravi agilni oko dovodjenja igraca, a pogotovo bi panika nastala ako bi se prodao hazard pri kraju.

 

usput se za higuaina prica da je veoma blizu i da smo spremni platiti 60 miliona eura :facepalm:. rugani bi trebao ovih dana da bude predstavljen.

Edited by 189-
Link to comment

Arsenal je možda potpisao ugovor o partnerstvu za auta sa nekim prevarantima iz Kine. :isuse: :lol: More to follow...

 

Emery je protiv BW-a izveo dosta šarolik tim, od novih igrača je debitovao Sokratis i, blago rečeno, nije oduševio. Ne znam na šta će ličiti kad prođe pripreme sa timom, ali ako protiv BW-a izgleda kao Squillaci, kako će to biti protiv ozbiljnih suparnika? Prva dva kola su City i Chelsea. Lucas Perez je dobio novu šansu i to je sasvim OK, može biti koristan, posebno kod pritiska na suparničku zadnju liniju.

Link to comment

Nadam se da ovi nasi imaju plan da zatvore negdje Kanté-a i da ga napokon nagovore da vrati na ognjiste.

Ja cu im prevesti Santica ako zatreba.

Link to comment

Ja ovde, kao sto i obecah uostalom, nisam pisao jos od onda... Tako da Sekta only: (naravno da sam morao da se posluzim cak i netom, ono ni ja nisam popamtio, ali jesam propatio)

 

Dakle, igraci koji su kupljeni od odlaska Najveceg:

 

Schneiderlin... umro odavno

Schweini... obican narod ga zna samo zbog Ane

Memphis - bez komentara

Di Maria. Dao onaj gol Leicesteru, posle jos nesto, na kraju ga pokvarili

Blind...

Mkhi, kupljen, u rekordnom roku prosledjen

Falcao dosao posle povrede, odmah bezi

 

Itd. o ostalim Milinkovic-Savicima  da ne pricam

Naravno, tu je, srecom Fella i dalje...

A ni ovo leto ne obecava. Kupljen Fred, onaj mali sto je igro za Sporto i to je to. Uz Granta, koji ce braniti koliko i ja. Iskreno, neki transfer koji bi promenio situaciju bi me iznenadio

 

Link to comment
17 hours ago, 189- said:

negde sam procitao da su van price za alissona i da sada ciljaju cilessena, a negde da su stvarno blizu brazilcu...ko ce ga znati. jos nije ni sigurno da courtois odlazi...moralo bi se ovo sto pre resiti sto se tice chelseaovih igraca jer je do kraja prelaznog roka otprilike manje od mesec dana a zna se koliko su u upravi agilni oko dovodjenja igraca, a pogotovo bi panika nastala ako bi se prodao hazard pri kraju.

 

usput se za higuaina prica da je veoma blizu i da smo spremni platiti 60 miliona eura :facepalm:. rugani bi trebao ovih dana da bude predstavljen.

 

Sto Celzi posto-poto zeli da proda Kurtou?

Link to comment
8 minutes ago, Giggsy said:

Ja ovde, kao sto i obecah uostalom, nisam pisao jos od onda... Tako da Sekta only: (naravno da sam morao da se posluzim cak i netom, ono ni ja nisam popamtio, ali jesam propatio)

 

Dakle, igraci koji su kupljeni od odlaska Najveceg:

 

Schneiderlin... umro odavno

Schweini... obican narod ga zna samo zbog Ane

Memphis - bez komentara

Di Maria. Dao onaj gol Leicesteru, posle jos nesto, na kraju ga pokvarili

Blind...

Mkhi, kupljen, u rekordnom roku prosledjen

Falcao dosao posle povrede, odmah bezi

 

Itd. o ostalim Milinkovic-Savicima  da ne pricam

Naravno, tu je, srecom Fella i dalje...

A ni ovo leto ne obecava. Kupljen Fred, onaj mali sto je igro za Sporto i to je to. Uz Granta, koji ce braniti koliko i ja. Iskreno, neki transfer koji bi promenio situaciju bi me iznenadio

 

 

Reklo bi se da Murinjo ima jos ovu sezonu da uzme titulu, pa kontam da nece petljati sa igracima koji bi mogli imati karijeru na OT, vec ce ici na sigurne, sa iskustvom u PL. Tako mozemo ocekivati jednog pouzdanog stopera (Olderweirdo ili Megvajer), desnog krilnog napadaca (Bejl prije Lozana ili Mbapea :rolleyes: ) i mozda lijevog beka kog nema na trzistu da bi donio naku prevagu nad Jang/ Roho/ So izborom. Kontam da ce sa tim bekom posebno cekati da vidi kako ce So odraditi pripremne, pare za Sandra nisu male a mete poput Bejla ili Mbapea :rolleyes: su paprene. Sa box-to-box Fredom, to bi bio opako izbalansiran tim sa brdom opcija u napadu.

Link to comment
34 minutes ago, goofs said:

 

Sto Celzi posto-poto zeli da proda Kurtou?

nije da chelsea zeli da ga proda nego ovaj u poslednje 2-3 sezone, svakog meseca bar jednom izjavi da mu nije ovde buducnost i da vidi sebe u madridu i etc. 

pre neki mesec je jos i rekao da postoji mogucnost da ce ostati jos jednu sezonu u chelsea i da ce nakon toga otici kao slobodan igrac, verovatno u madrid. a pre neki dan da jos nije siguran da ce napustiti chelsea i ako ostane onda ce igrati jer ga chelsea sigurno nece staviti na klupu. covek misli da je nezamenjiv i da je bolji nego sto jeste.

 

i on i hazard malo malo pa flertuju sa mogucnoscu da napuste klub i da odu u spaniju, samo sto hazard to redje izjavljuje i sa malo vise stila a i na kraju krajeva ni on sam nije jos siguran.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...