Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, renne said:

Na kraju će ovo biti najdominantnija ekipa u istoriji EPL

A vini će i dalje da viniše i da kuka kako ništa ne valja

najveći đinsker u istoriji đinksovanja

Ne znam ko džinksuje sa tom smehotresnom prvom rečenicom :D 

 

Flopara se provlači samo tako and long may it last, bar još da se odvali Ruksin u gostima trećeg januara. Ali njima se vraća KDB baš kad je ispao David Silva, govnari.

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Weenie Pooh said:

+1

 

Clyne me je stvarno oduševio, plašio sam se da neće biti spreman posle godinu i po dana bez takmičarske utakmice, a on odigrao gotovo bez greške (jednom ga je probio Lingard u drugom poluvremenu).

 

Robbertson odigrao verovatno najgoru utakmicu sezone, nadam se da ga više nikad neće terati da izvodi kornere. Čak i u igri je više smetao nego što je pomagao, šesnaesterac ne uspeva da ubode ali zato požrtvovano stiže da svaki put utrči u liniju kretanja čoveku sa loptom.

 

Fabiho odličan u prvom poluvremenu, posle malo pao, slično kao i Mane. Salah opet protraćen, ne igra se brzanjac centarfor na odbranu koja čuči u krilu golmanu.

 

 

Da, Klajn je imao ono neuspešno uklizavanje, što je moglo da nas košta.

 

Alison sve siguran osim onog kiksa, jako je bitno što ga ono nije dotaklo ni pola promila. 

 

Što se Salaha tiče, čini mi se da je on na taj način otvorio prostor za ostale, jer svu ofanzivci su odigrali vrlo vrlo dobro. Njegov učinak nauštrb učinka drugih, ako je to bio Klopov plan, što da ne. Jer svakako da su oni na njega morali da se koncentrišu, pogotovo što se raspucao u poslednje vreme. 

Link to comment
8 minutes ago, renne said:

Na kraju će ovo biti najdominantnija ekipa u istoriji EPL

A vini će i dalje da viniše i da kuka kako ništa ne valja

najveći đinsker u istoriji đinksovanja

+19 :s_c:

 

Link to comment

Poručniče, ovi tvoji američki seljaci intervjuišu Šakiru pod kišobranima, pitaju "da li vam je ovo najveći uspeh u karijeri" :isuse: 

 

On se smeši, zahvaljuje na čestitkama, i kulturno ih podseća da je osvojio LŠ sa Bajernom.

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

Što se Salaha tiče, čini mi se da je on na taj način otvorio prostor za ostale, jer svu ofanzivci su odigrali vrlo vrlo dobro. Njegov učinak nauštrb učinka drugih, ako je to bio Klopov plan, što da ne. Jer svakako da su oni na njega morali da se koncentrišu, pogotovo što se raspucao u poslednje vreme. 

Pa ja nešto nisam video da su imali prostora. Dobro su odigrali, ali bilo je baš gusto - Bobi driblao četvoricu i gađao ćošak, Mane probijao jedan na dva po nekoliko puta... Nema Salahudin takav pregled igre kakav ima Bobi pa da se povuče, okrene štopera, i izbaci nekog po krilu - a posebno ne može da izbaci samog sebe po krilu. Ogromna je šteta što sve češće igramo ovako.

 

Da je Keita malo bolje odigrao, zabili bi još koji u prvih pola sata kad je specijalna odbrana delovala dosta zbunjeno, ali njegov tajming dodavanja je bio dosta bedan. Nadam se da neće sad baš on ispasti da napravi mesta za povratak Gnjilanca, stvarno bi bila šteta, mogao bi da odigra poziciju Wijnaldum i malo se uhoda.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Ne znam ko džinksuje sa tom smehotresnom prvom rečenicom [emoji3] 
 
Flopara se provlači samo tako and long may it last, bar još da se odvali Ruksin u gostima trećeg januara. Ali njima se vraća KDB baš kad je ispao David Silva, govnari.
 
Ne zajebavaj. Ja sam i neki dan bio fasciniran brojem primljenih golova poola, dok si ti baš u toj diskusiji kukako kako to ništa ne znači, i kako ste, parafraziram "propali"
Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Ne zajebavaj. Ja sam i neki dan bio fasciniran brojem primljenih golova poola, dok si ti baš u toj diskusiji kukako kako to ništa ne znači, i kako ste, parafraziram "propali"

Pa realno jesmo. Ja ne znam kako ti ne vidiš koliko je blizu danas bio Specijalni da nam™ otkine dva boda, iako su mu šutirali rekordnih 36 puta na gol. Još bliže je bio Milik da nas™ izbaci iz LŠ kad je sa pet metara odlučio da napuca Alisona

 

Igra je tragično jalova u poređenju sa prošlogodišnjom; odbrana i golman (i mnogo sreće ) za sada to sasvim lepo kompenzuju, ali ne može tako douvek.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Flopara najzad izašao na kišu, hvali Klajna, kaže prvih pola sata je bilo "some of the best football I ever saw", u drugom poluvremenu ušao Felaini "which is never a good sign", ali eto pali golovi i gotovo.

 

Kaže da su znali koga će Specijalni izvući na poluvremenu, ali ne objašnjava kako. Pokušavaju da ga navuku da uporedi Kariusa i Alissona, ali se uspešno izvlači.

 

Gnjilanca praktično nije ni pomenuo, sve nešto organization, intensity, high press... 

giphy.gif

 

Evo sad sere o napretku u odnosu na prošlu godinu, kao "the boys grew a lot". Valjda je Origi porastao da bi ćušnuo onu Pikfordovu loptu od prečke, ili Šakiri danas od tri martinele™ pa u gol...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...